Yakuza: Like a Dragon


w , , , ,
Producent: Ryu ga Gotoku Studio
Premiera: 10 listopada 2020
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie tracąc wiary, wiernie odbywa wyrok, aby powrócić do społeczeństwa, i aby odkryć, że nikt na wolności na niego nie czekał, a jego klan został zniszczony przez człowieka, którego najbardziej szanował. Zdezorientowany i samotny wyrusza na misję, by odkryć prawdę o zdradzie swojej rodziny, i aby odzyskać swoje życie, stając się niezwykłym bohaterem dla wszelkich wyrzutków, których spotka na swojej drodze.

Recenzje krytyków

Jeśli macie możliwość zgarnięcia swojej kopii, uwielbiacie japońskie erpegi, to już jesteście dwa kroki bliżej od rozpoczęcia cudownej przygody w fantastycznym świecie!
Zobacz pełną recenzje
Yakuza: Like a Dragon to wysokiej próby jRPG, które może rozkochać w sobie zarówno miłośników gatunku, jak i wieloletnich fanów serii.
Zobacz pełną recenzje
Yakuza 7 to genialna kontynuacja serii. Pomimo odważnego kroku ze zmianą głównego elementu gry to jest to dalej ta sama Yakuza ze świetnym humorem, zaskakującą fabułą, troche przestarzałymi mechanikami i możliwością maksowania.
Zobacz pełną recenzje
Yakuza: Like a Dragon to bowiem naprawdę solidny, choć daleki od ideału tytuł, będący jednocześnie świetnym startem dla nowych graczy.
Zobacz pełną recenzje
W Yakuza: Like a Dragon po prostu musisz zagrać. Jest to jedna z najzabawniejszych, najbardziej zaskakujących gier, w jakie grałem; a także jedna z najlepszych części serii i jeden z najlepszych tytułów tego roku.
Zobacz pełną recenzje
Nowy król wprowadza swoje porządki i choć nie każdemu przypadną one do gustu, to Yakuza: Like a Dragon jest grą pod każdym względem niemal perfekcyjną.
Zobacz pełną recenzje
Przyznaję więc, że Yakuza: Like a Dragon nie jest grą dla każdego. Ale uważam też, że każdy powinien chociaż na chwilę spróbować dać się jej porwać. Bo jeśli tylko nie cierpicie na nieuleczalną alergię na wszystko, co azjatyckie, to bardzo prawdopodobne, że tę grę pokochacie ...
Zobacz pełną recenzje
Pomimo wielkich obaw związanych z wprowadzeniem nowej formuły muszę z radością przyznać, że w tym trudnym i słabym dla wszystkich roku nowa Yakuza wywołała na mojej twarzy dawno niespotykany, szeroki uśmiech.
Zobacz pełną recenzje
Yakuza: Like a Dragon to bardzo udana, odważna kontynuacja serii. Autorzy zdecydowali się na kilka istotnych zmian i w mojej opinii wszystkie z nich wyszły grze na dobre.
Zobacz pełną recenzje
Dla każdego, kogo nie zniechęca wizja walki turowej – jest to gra, po którą warto sięgnąć. Zapewni Wam od groma godzin świetnej zabawy w przepięknych lokalizacjach i z dobrą muzyką.
Zobacz pełną recenzje
Yakuza: Like a Dragon okazała się w istocie bardzo potężną bestią, która pełnoprawnie i z dumą może zająć sobie należny tron w serii.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Czy Yakuza: Like a Dragon jest grą idealną? Nie. Ale jest grą która zachęciła mnie do zakupu konsoli w dniu premiery i po kilkudziesięciu godzinach spędzonych z tym tytułem nie żałuję ani złotówki, ani minuty.
Zobacz pełną recenzje
Starzy wyjadacze znajdą tutaj sporo mrugnięć okiem (a czasami nawet nieco więcej), ale nowi gracze odnajdą się we wszystkim bez najmniejszego problemu. [...] Ja jestem najnowszą Yakuzą absolutnie zachwycony i cały tekst mogę najlepiej podsumować słowami piosenki lecącej w trakcie napisów: いただけ一番!
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza