World of Warcraft: Shadowlands


w
Producent: Blizzard Entertainment
Premiera: 23 listopada 2020
Wersja językowa: angielska
Tryb: wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
12, , , , ,
Udostępnij:

Shadowlands to ósmy dodatek do gry World of Warcraft, który zabiera nas do Krainy Cieni.

Recenzje krytyków

O ile w kwestii fabuły Shadowlands stawia dopiero pierwsze kroki, to pod względem oferowanej zawartości, szczególnie w end-game, biegnie już prawdziwym sprintem. To bez wątpienia najbardziej kompletny dodatek w historii World of Warcraft i dobry moment, aby zacząć przygodę z tym tytułem.
Zobacz pełną recenzje
Ogólnie rzecz biorąc, World of Warcraft: Shadowlands to bardzo obiecujące rozszerzenie. Posiada wiele interesujących i zachęcających do gry elementów.
Zobacz pełną recenzje
Czy zmiany i nowa zawartość są warte tego, aby do WoW-a powrócić albo dopiero dołączyć do społeczności? Zdecydowanie tak. Widać, że twórcom naprawdę zależało, aby Shadowlands spełniło oczekiwania graczy, szczególnie tych najbardziej oddanych produkcji.
Zobacz pełną recenzje
World of Warcraft: Shadowlands zalicza bardzo udany początek, oferując solidny wstęp dla całej historii, przepiękne krainy oraz masę aktywności, które są w stanie utrzymać graczy na długie godziny przed ekranami monitorów.
Zobacz pełną recenzje
... czy warto wracać? Zdecydowanie! Nie sądziłem szczerze mówiąc, że tak będzie, ale Shadowlands to po prostu dodatek, w który gra się przyjemnie i co najważniejsze chce się grać.
Zobacz pełną recenzje
Rozbudowanie rozgrywki o nowe elementy, nowa, olbrzymia kraina, cztery pakty z własną fabułą i zmiany w systemie rozwoju postaci to być może dla World of Warcraft nowe rozdanie.
Zobacz pełną recenzje
Dzięki Shadowlands World of Warcraft stał się bardziej przystępny niż kiedykolwiek wcześniej. ... Shadowlands nie rewolucjonizuje gry, ale wystarcza, by wciąż była najlepszą MMORPG dostępną na rynku.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Shadowlands to powrót do długo oczekiwanej formy. Mimo że w mechanice gry nie nastąpiły duże zmiany, to widać ogrom pracy włożony w nową treść.
Zobacz pełną recenzje
Ciekawa linia fabularna, liczne wybory, których musimy dokonać, zadania, rozwój postaci i interesujące przerywniki filmowe sprawiają, ze trudno odejść od komputera. Historia naprawdę wciąga i chce się ją poznać do końca.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza