Wonder Boy: Asha in Monster World


Producent: ARTDINK
Premiera: 28 maja 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Opis:

Asha, wojownicza protagonistka gry, zostaje wplątana w poważny incydent, który zaważy na przetrwaniu jej świata. Nasza zielonowłosa bohaterka nie musi jednak ratować świata sama i wyrusza na przygodę ze swoim uroczym latającym przyjacielem, niebieskim Pepelogoo. Asha i Pepelogoo muszą współpracować, aby stać się bohaterami, których świat potrzebuje. Przed nimi długa droga - czy zdołają ocalić swój świat?

Recenzje krytyków

Wonder Boy: Asha in Monster World to dość krótka, momentami archaiczna, ale niesamowicie przyjemna przygoda, która dla wielu może okazać się nostalgicznym powrotem do przeszłości.
Zobacz pełną recenzje
Gra "Wonder Boy: Asha in Monster World" sprawi, że często będziecie do niej wracać. Wersja gry na Nintendo Switch graficznie i mechanicznie prezentuje się znakomicie i dostarcza wiele pozytywnych wrażeń. Na Waszym miejscu nie zwlekałabym i uratowała uwięzione przez złe moce duchy.
Zobacz pełną recenzje
[...] brak systemu automatycznego zapisywania jest z pewnością kłopotliwy i gra nie ma w ofercie dużej ilości treści, ponieważ trwa zaledwie 3-4 godziny. Mimo to, jeśli jesteście fanami klasycznych platformówek z epoki 16-bitowej, jestem pewien, że będziecie się świetnie bawić z tym, co ma do zaoferowania.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jak na swoje czasy była to dość ambitna gra, ale obecnie nikogo nie rzuci na kolana. Zbyt duża wierność w stosunku do oryginału może być odpychająca dla fanów serii, którzy z pewnością znają tytuł na wylot, jak i nowych graczy, których mogą odstraszyć pewne archaizmy gameplayowe.
Zobacz pełną recenzje
[...] ciężko jest polecić Wonder Boy: Asha in Monster World współczesnym graczom. Nadanie nowoczesnej oprawy tytułowi, który swoją mechaniką nadal pozostaje w połowie lat 90-tych to zdecydowanie za mało aby przyciągnąć młode pokolenie.
Zobacz pełną recenzje
[...] jest jednocześnie bardzo przyjemną grą i udanym remasterem, a z drugiej strony produktem, któremu przydałoby się więcej szlifów. Mam nadzieję, że twórcy postanowią kolejną grę zrobić z nieco większym zaangażowaniem [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza