Wolcen: Lords of Mayhem


w
Producent: Wolcen Studio
Premiera: 13 lutego 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Należysz do trójki dzieci ocalałych z rzezi w Castagath. Uratowani przez głównego inkwizytora Heimlocka, zostaliście wcieleni do republikańskiej armii Oczyszczaczy. Od bardzo młodego wieku trenowaliście w akademii wojskowej, by stać się doskonałymi żołnierzami w walce z siłami nadnaturalnymi. Czasami mogliście liczyć na rady i nauki samego Heimlocka, przez co wasza trójka – czyli ty i twoi przyjaciele z dzieciństwa, Valeria i Edric – zyskała sobie przydomek „Dzieci Heimlocka”.
Niedawno Bractwo Świtu wdarło się do Szkarłatnej Wieży, tajemniczej fortecy Republiki, ukrytej pośród północnych pustyń nazywanych Czerwonymi Pustkowiami. Chociaż nie jest znany cel tego wtargnięcia, Senat Republiki podjął decyzję o ataku odwetowym na wszystkie znane siedziby Bractwa.

Wkrótce oddziały pod dowództwem samego głównego inkwizytora Heimlocka zostały rozmieszczone na Wybrzeżu Wraków niedaleko miasta-państwa Stormfall z zadaniem zniszczenia obozu Bractwa. Wraz z dwójką przyjaciół z dzieciństwa jesteś częścią tej operacji i już nie możesz doczekać się walki.

Recenzje krytyków

Udany hack'n'slash będący pomysłową mieszanką gameplayowych rozwiązań z Path of Exile i Diablo 3. Najlepszy hack'n'slash od czasu Grim Dawn i bardzo mocna platforma do dalszego rozwoju gry.
Zobacz pełną recenzje
Mimo wielu błędów daję mu siedem z plusem. Za dużo tu radochy z rąbania i zbieractwa, za dużo pasji i pomysłów, by to zignorować. I ta pasja udzieliła się graczom spragnionym dynamicznego hack’n’slasha.
Zobacz pełną recenzje
Średnia gra pełna błędów, gdzie niektóre są krytyczne i nie powinny istnieć po trzech latach early access.
Zobacz pełną recenzje
... to kawał dobrego hack'n'slasha, ale ocenę, która chodziła mi po głowie, muszę obniżyć o jedno oczko - ze względu na wspomniane problemy z trybem online, optymalizacją oraz wszelkiej maści bugami.
Zobacz pełną recenzje
Z jednej strony podczas gry bawiłem się dobrze, z drugiej nie brakowało irytujących błędów z grafiką, przenikaniem obiektów etc. Zdarzały się również problemy w ładowaniu lokacji, które wymagały wręcz ponownego wejścia do gry.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza