Wiedźmin: Pogromca potworów


Producent: Spokko
Premiera: 21 lipca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Rozległe obszary Kontynentu zaludniają plugawe bestie, na które polować muszą łowcy zwani wiedźminami. Rozgrywająca się na długo przed czasami Geralta z Rivii gra Wiedźmin: Pogromca Potworów stawia cię w roli łowcy krwiożerczych bestii. Zobacz, jak świat wokół ciebie zmienia się w mroczną krainę fantasy znaną z Wiedźmina. Zwiedzaj znajome miejsca opanowane przez niebezpieczne bestie i stań się zawodowym pogromcą potworów.

Recenzje krytyków

Produkcja studia Spokko wciąga od pierwszej minuty i sprawia, że czasem chce się wyruszyć na polowanie nawet pomimo niezbyt atrakcyjnej pogody. A gdy uda się dorwać rzadkie monstrum, satysfakcja jest naprawdę duża.
Zobacz pełną recenzje
Wiedźmin: Pogromca Potworów ma ogromny potencjał - w moim odczuciu gra wyszła kilka tygodni za wcześnie, bo zdecydowanie brakuje tutaj modułów kooperacyjnych. Oprócz tego, fani uniwersum Sapkowskiego będą wniebowzięci.
Zobacz pełną recenzje
[...] to naprawdę dobra gra, ale wymaga jeszcze szlifów i odpowiedniego rozbudowania. Spokko stworzyło tytuł z ogromnym potencjałem i mam nadzieję, że w nadchodzących tygodniach oraz miesiącach zostanie on wykorzystany.
Zobacz pełną recenzje
Wiedźmin: Pogromca Potworów to dobra gra geolokalizacyjna, która jednak nie dorasta do pięt głównemu rywalowi. Jeżeli będzie w przyszłości intensywnie rozwijana o nowe funkcjonalności i ciekawe misje, a dotychczasowe, głównie „mechaniczne”, bolączki uda się poprawić – ma szansę zostać z nami na dłużej.
Zobacz pełną recenzje
Gra działa nieźle, ale ma swoje problemy, które można by było wybaczyć 5 lat temu, tyle że w międzyczasie wydarzyła się gra Niantic. Mam nadzieję, że twórcy nadgonią i mają już rozpisaną konkretną roadmapę, bo obawiam się, że bez częstych aktualizacji możemy o tej grze bardzo szybko zapomnieć.
Zobacz pełną recenzje
Wiedźmin GO to aplikacja z potencjałem. Dziś jeszcze niewykorzystanym w stu procentach, ale fundamenty zostały położone. Przede wszystkim brakuje tu jakiegoś większego celu – zbieranie trofeów okazuje się nawet wciągające, a questy zmuszają do spacerów, co jest niewątpliwym plusem, ale przydałoby się więcej zawartości [...]
Zobacz pełną recenzje
To naprawdę sprawnie zaprojektowana i wykonana gra, z olbrzymim potencjałem na dalszy rozwój. [...] Mnie grało się fantastycznie. I jestem pewien, że niniejsza recenzja nie oznacza końca moich wiedźmińskich eskapad.
Zobacz pełną recenzje
[...] jest grą z dużym potencjałem i stanowi solidny fundament pod dalszy rozwój. Jak na razie zapewnił mi kilkanaście godzin zabawy i kilkaset kalorii spalonych na spacerach w trakcie urlopu. Mam jednak poważne wątpliwości, czy w obecnej formie będzie to gra, którą będę odpalał za miesiąc czy dwa.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Nie mogę także nie wspomnieć o braku funkcji społecznościowych. [...] Wspólne chodzenie w poszukiwaniu misji nie ma sensu [...] Miłośnicy spacerów lub osoby, które mogą na nie bez problemu znaleźć czas, mogą się tutaj dobrze bawić.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza