Werewolf: The Apocalypse – Earthblood


w , , , ,
Producent: Cyanide Studio
Premiera: 4 lutego 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:
Jesteś Cahalem, potężnym Garou, który wybrał życie na wygnaniu po tym, jak stracił kontrolę nad swoją niszczycielską furią. Potrafi on zmieniać się w wilka oraz Crinosa — ogromną krwiożerczą bestię. Musisz opanować swoje trzy postaci oraz moce człowieka, wilka i Crinosa do perfekcji, aby ukarać tych, którzy bezczeszczą Gaję — Matkę-Ziemię. Twoim największym wrogiem jesteś jednak Ty sam — jeśli nie opanujesz swojej furii, może zniszczyć Cię ponownie…
Każda postać ma swoje mocne strony — wilk może się niezauważenie skradać, Cahal jako człowiek może wchodzić w interakcje z innymi ludźmi, natomiast wilkołak może wpaść w szał i rozedrzeć wrogów na strzępy. Ta furia to Twoja największa siła, ale również Twoja słabość…
Poszukujący odkupienia oraz krwi Cahal odgrywa kluczową rolę w wielkiej wojnie między Garou i Endron, potężnym koncernem naftowym, który służy Wyrm — niszczycielskiemu demonowi pustoszącemu planetę.

Recenzje krytyków

Najnowsza egranizacja Wilkołaka na siłę próbuje połączyć aspekty wielu gatunków, jest płytka i zwyczajnie niestrawna. Może kiedyś nadejdzie czas na taką z prawdziwego zdarzenia. Ale nie dziś, drodzy gracze, jeszcze nie dziś.
Zobacz pełną recenzje
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood to intrygujący świat oraz czysta frajda z niekończącej się rozwałki w formie potężnego wilkołaka.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Wilkołak to system storytellingowy, a zrobienie jakiejś wydmuszki to prostu opłakany w skutkach skok na hajs. Niestety, taką produkcją jest Earthblood, w którym kolejni Tancerze Czarnej Spirali nie mają protagoniście nic do powiedzenia.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza