We Are Football


w
Producent: Winning Streak Games
Premiera: 10 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (wspólny ekran)
Udostępnij:

Jako menadżer oraz trener w grze WE ARE FOOTBALL staniesz twarzą w twarz z najnowszymi trendami ze świata piłki nożnej, doświadczając wzlotów i upadków twojego ulubionego klubu.

Po raz pierwszy w historii menadżer futbolowy daje także możliwość zarządzania drużynami kobiecymi, oferując te same funkcje oraz wiele innych unikalnych elementów rozgrywki. Aby utrzymać i zapewnić najwyższą jakość we wszystkich trybach gry, w pracach nad WE ARE FOOTBALL pomagali weterani tego gatunku, m.in. Gerald Köhler, Rolf Langenberg oraz Dirk Winter.

Recenzje krytyków

Niestety We Are Football nie jest obecnie godnym przeciwnikiem dla serii Football Manager. [...] Jest dużo do zrobienia, ale bez wątpienia warto, albowiem Football Manager powinien dostać dobrego konkurenta.
Zobacz pełną recenzje
Decydując się na zakup warto pamięć, że gra ma ogromny potencjał, który nie został (jeszcze) w pełni wykorzystany, ale twórcy powinni spisać wszystkie uwagi i te pomniejsze usterki wyeliminować w aktualizacjach, by móc potem skupić się na ewentualnej kontynuacji z silnikiem meczowym z prawdziwego zdarzenia [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza