Wasteland 3: The Battle of Steeltown


w , ,
Producent: inXile entertainment
Premiera: 3 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: ,
Udostępnij:

Jest to pierwszy dodatek do gry Wasteland 3, wymagana jest podstawowa wersja gry.

Górujący nad miastem kompleks fabryki w Steeltown wytwarza całą technologię, która napędza Kolorado i utrzymuje Patriarchę u władzy – ciężarówki, pancerze, broń i roboty. Jednak dostawy ze Steeltown nagle się urwały, a Patriarcha otrzymuje od Abigail Markham, przywódczyni miasta, jedynie wymówki. Gdy wysyła strażników, by zbadali sprawę, odkrywają, że obecnie fabryka to beczka prochu, a ktoś już zapalił lont. Pracownicy strajkują, bandyci prowadzą bezkarne napady i nikogo nie przepuszcza się przez bramę, nawet z polecenia samego Patriarchy. Bez pomocy Steeltown załamie się i spłonie na dobre, zabierając ze sobą Markham. Ale może właśnie taki los jest mu pisany? Strażnicy będą musieli sami o tym zdecydować.

Recenzje krytyków

Wasteland 3: The Battle of Steeltown to porządne rozszerzenie, którym powinni zainteresować się szczególnie osoby wciąż chcące przebywać w zaśnieżonym Kolorado oraz Ci, którzy dopiero do niego wjadą.
Zobacz pełną recenzje
Dodatek jest niby niezły fabularnie, niby wprowadza ciekawą mechanikę walki, niby łata dziury w podstawce… Ale - jak wiele gier ostatnio - więcej obiecuje, niż daje.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli ktoś zapyta mnie czy warto kupić Wasteland 3: The Battle of Steeltown, to odpowiem, że warto. Jest to pierwszy dodatek do gry i osobiście liczę na kolejne. Nie jest on mocno innowacyjny i nie wprowadza zamieszania w grze. Dzięki temu gra się przyjemnie.
Zobacz pełną recenzje
Podstawka pozostawiła uczucie niedosytu i w porównaniu do Wasteland 2 wydawała mi się o wiele krótsza. Z tak dobrym fabularnie elementem jak Steeltown gra rzeczywiście nabiera odpowiedniego rozmiaru.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
DLC jest krótkie i proste w swojej budowie, brakuje wyborów i konsekwencji, brakuje treści. Mamy dobre dialogi i fajną historię, ale te dwa filary nie podtrzymają całości. Zagorzali fani na pewno już kupili i skończyli, więc do całej reszty: poczekajcie na dobrą promocję [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza