Valorant


w
Producent: Riot Games
Premiera: 2 czerwca 2020
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Zaprezentuj swój styl i doświadczenie na arenie globalnej rywalizacji. Przed tobą 13 rund, podczas których będziesz atakować i bronić się, wykorzystując swoje umiejętności strzeleckie oraz taktyczne. A ponieważ otrzymasz tylko jedno życie na rundę, musisz wyprzedzić swoich przeciwników, jeśli chcesz przetrwać. Zmierz się z rywalami w trybach rankingowym i nierankingowym, a także podczas Deathmatchu czy Gorączki Spike’a.

Recenzje krytyków

Valorant bezkompromisowo uderza tam, gdzie powinien - w serca graczy tęskniących za wielogodzinnymi sesjami, kończonymi satysfakcją z rozegranych meczów. Bezkompromisowo, bo nie ma jednak za wiele do zaoferowania casualowym graczom. To nie wada, a cecha, o której jednak trzeba wiedzieć przed pobraniem gry.
Zobacz pełną recenzje
Riot Games zebrało pomysły już dawno obecne na rynku i stworzył strzelankę niczym Frankenstein swojego potwora. Wyszło im jednak trochę lepiej.
Zobacz pełną recenzje
Valorant jest dokładnie tym, co Riot Games obiecywało graczom przy okazji pierwszych zapowiedzi. To świetna wieloosobowa strzelanka, która udoskonaliła znane elementy i jest swoistym świadectwem zrozumienia dla fanów gatunku.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli więc traktujesz FPS-y serio, to Valorant przyjmie Cię z otwartymi ramionami. Ale to warunek, który musisz spełnić. Jeśli bowiem szukasz zabawy z doskoku, która nie wymaga zaangażowania... Cóż, niedługo Blizzard pewnie wypuści nowego Overwatcha.
Zobacz pełną recenzje
... Valorant to bardzo dobry tytuł. Fundament ma solidny. Zespół, który nad nim pracuje - wyjątkowy. Nie wątpię, że gra będzie stale wspierana i usprawniana. I pewnie już niebawem zobaczymy, jak najlepsi z graczy będą ścierać się ze sobą o sławę i pieniądze w imię esportu.
Zobacz pełną recenzje
Valorant to wymagająca gra, która wymaga zaangażowania, jeżeli chcemy równać się z silniejszymi graczami. ... Nie wywołuje syndromu jeszcze jednej tury ani nie pobudza układu nagrody. Valorant to solidny, ale nie wybitny produkt. Szkoda, bo miał potencjał.
Zobacz pełną recenzje
Najpoważniejsza konkurencja dla Counter-Strike: Global Offensive - dla wyjadaczy szukających czegoś nowego, ale znajomego, obowiązkowa do sprawdzenia
Zobacz pełną recenzje
Valorant to przyjemna strzelanka pierwszoosobowa, która ma potencjał na długą żywotność. Bez anti-cheatu, Valorant miałby szansę konkurować z innymi strzelankami e-sportowymi. Jednakże obecne problemy, jakie wywołuje nowa gra Riot Games, nie sprawiają, aby tytuł był warty zagrania już teraz.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Czy warto więc zagrać w Valoranta? Zdecydowanie tak! To produkcja świetna szczególnie dla graczy, którzy od dawien dawna grali w Counter-Strike'a, ale formuła oferowana przez produkcję Valve już nieco ich znudziła.
Zobacz pełną recenzje
... Valorant już na tę chwilę jest bardzo dobrym, sieciowym FPS-em, a jeśli tylko Riot Games nie spocznie na laurach i będzie go umiejętnie rozwijać, niewykluczone, że kiedyś stanie się "nowym CS-em".
Zobacz pełną recenzje
Twórcy League of Legends trzymają w rękach coś, co może zamienić się w gigantyczny hit kasowy. W kolejne next big thing sceny Free2Play. Konkurencja jednak nie śpi.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza