Total War: Rome Remastered


w
Producent: Creative Assembly / Feral Interactive
Premiera: 29 kwietnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Total War: Rome Remastered pozwala na nowo odkryć klasyczną odsłonę serii wielokrotnie nagradzanych gier strategicznych. Dzięki odnowionej w 4K grafice oraz wielu ulepszeniom zarówno w sferze wizualnej jak i grywalności powrót do prawdziwego klasyka jest przyjemny jak nigdy wcześniej. Nie wszyscy dostają drugą szansę na podbicie Imperium Rzymskiego.

 

Recenzje krytyków

Niestety, choć lista zmian jest długa – w zdecydowanej większości są one jedynie kosmetyczne. Te, które faktycznie są zauważalne i tak niewiele zmieniają w praktyce – zwłaszcza w porównaniu do innych, nowszych odsłon serii. Tylko dla największych fanów serii będących w nostalgicznym klimacie.
Zobacz pełną recenzje
Starożytny Rzym wciąga jak za starych dobrych czasów, aczkolwiek nie jest wolny od pewnych problemów, które potrafią strasznie popsuć przyjemność z rozgrywki.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli macie do oryginału sentyment, to będziecie się nieźle bawić, a jeśli nie… to razem ze mną trzymajcie kciuki za kolejne historyczne odsłony Total War.
Zobacz pełną recenzje
Total War: Rome Remastered to tytuł dla tych, którzy tęsknią za oryginałem, ale zdecydowanie nie dla nowych graczy. Jako remaster sprawdza się dobrze.
Zobacz pełną recenzje
Total War: Rome Remastered na pewno prezentuje lepszą formę niż oryginał sprzed siedemnastu lat, ale trudno, aby było inaczej. Muszę jednak przyznać, że oczekiwałem po Creative Assembly czegoś więcej. Sama gra wciąż potrafi wciągnąć na wiele wieczorów, ale jeśli oceniać sam remaster, to wypada on dosyć blado.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli tylko nie jesteś zagorzałym fanatykiem historii Rzymu, sięgnij po którąś z nowszych części. Total War: Rome Remastered zwyczajnie nie zrobi na Tobie większego wrażenia - nie w tych czasach i nie z rozwiązaniami, które zdążyły już się zestarzeć.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza