TOHU


Producent: Fireart Games
Premiera: 28 stycznia 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Opis:

Poznaj nową grę przygodową osadzoną w świecie wspaniałych, dziwacznych planet-ryb. Eksploruj piękny świat gry, rozwiązując intrygujące zagadki, aby poznać prawdę o tajemniczej małej dziewczynce i jej mechanicznym alter ego, Cubusie.

Będziesz potrzebować wiele sprytu i inteligencji, by rozwiązać wyjątkowe łamigłówki zawarte w TOHU. Czeka Cię na przykład poszukiwanie stworów do zasilania latającego statku do dalekich podróży oraz nauka obsługi działa strzelającego wąsatymi kretami.

Grze TOHU towarzyszy ścieżka dźwiękowa autorstwa Christophera Larkina, nagradzanego autora muzyki do gry Hollow Knight.

Recenzje krytyków

Gra ma kilka niedociągnięć, ale bawiłem się przy niej naprawdę dobrze. To pocieszny i klimatyczny tytuł z nad wyraz ciekawym stylem graficznym. Jest to tytuł ewidentnie przeznaczony dla młodszych odbiorców, o czym świadczy nie tylko prostota fabuły, ale i dialogi napisane bardzo oszczędnym językiem.
Zobacz pełną recenzje
... Tohu to piękna i świeża wersja jednego z oldschoolowych gatunków gier. Mimo małych grzechów w postaci dziwnego sterowania i płytka historii nie wystarczą, aby powstrzymać najwyższej klasy grafikę i animacje, inteligentne łamigłówki oraz niesamowitą ścieżkę dźwiękową od stworzenia niezapomnianego wrażenia od początku do końca.
Zobacz pełną recenzje
Podsumowując, czuję się zaszczycona, że miałam przyjemność zagrać w niezwykle bogatą w wyzwania umysłowe grę przygodowo-logiczną, jaką jest TOHU. Przepiękna grafika, urocza oprawa graficzne, przeurocza bohaterka i równie cudny Cubus (jej alter-ego).
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
TOHU mogę polecić każdemu kto lubi gry logiczne i potrzebuje odskoczni od cięższych gatunkowo gier.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza