The Pedestrian


w , ,
Producent: Skookum Arts
Premiera: 29 stycznia 2020
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Port na konsole PS4 i PS5 ukazał się rok po premierzy wersji PC, 29 stycznia 2021.

The Pedestrian to platformowa gra logiczna 2.5D typu side scrolling. Rozgrywka polega na przechodzeniu po znakach. Celem gry jest znalezienie sposobu na przejście do następnej planszy.

Recenzje krytyków

Produkcja studia Skookum Arts to zdecydowanie pozycja na raz - nie ma w niej trybu dowolnego czy kreatora własnych map - ale to akurat dobrze. Kończy się w takim momencie, w którym zagadki stają się smutną koniecznością, a nie zabawą, jednak nie przekraczają tego magicznego progu.
Zobacz pełną recenzje
The Pedestrian to prostej budowy platformowo-logiczna gra 2,5D z zachwycającą oprawą wizualną oraz ścieżką dźwiękową. Zagadki polegające na przesuwaniu i łączeniu znaków drogowych tak, by utworzyć przejście dla bohatera, są raczej proste, lecz satysfakcjonujące. Polecam wszystkim miłośnikom rekreacyjnego wysiłku umysłowego.
Zobacz pełną recenzje
Żałuję tylko, że The Pedestrian to gra, którą można ukończyć po tych około sześciu godzinach i z którą nie bardzo jest co robić dalej. Na przechodzenie jej jeszcze raz nie miałem już ochoty ... A tymczasem zdecydowanie polecam tę produkcję wszystkim miłośnikom łamania sobie głowy!
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Gra oparta jest na świetnym pomyśle, ale nie poprzestaje wyłącznie na pierwszym wrażeniu. ... Efektem końcowym jest satysfakcjonująca, inteligentnie zaprojektowana gra logiczna i naprawdę mocne rozpoczęcie tegorocznego rozdania indie.
Zobacz pełną recenzje
Gra swoim klimatem i muzyką potrafi sprawić, że nie jeden gracz spędzi przy niej miło czas. Długość gry i zabawy jest uwarunkowana tym jak szybko uda się wam uporać z zagadkami, a zwłaszcza z tą na końcu, która zaskoczy bardzo pozytywnie niejednego z was.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza