The Legend of Zelda: Skyward Sword HD


Producent: Nintendo
Premiera: 16 lipca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Opis:

Klasyk, pierwotnie wydany na Nintendo Wii w 2011 roku, został zoptymalizowany pod kątem konsoli Nintendo Switch z płynniejszym sterowaniem ruchowym a także nowo dodanym schematem sterowania opartego na przyciskach.

W historii osadzonej na początku osi czasu The Legend of Zelda, Link podróżuje między światem ponad chmurami a wielką nieznaną poniżej w poszukiwaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Zeldy. Uzbrojony w swój niezawodny miecz i tarczę, w tej epickiej przygodzie Link zmierzy się z potężnymi wrogami, rozwiąże skomplikowane łamigłówki i wzbije się w przestworza na ogromnym ptaku zwanym Loftwing.

Recenzje krytyków

Twórcy pozbyli się wielu irytujących problemów i bolączek wynikających z ograniczeń sprzętowych Wii. A często te problemy odciągały uwagę od świetnej fabuły pogłębiającej wiedzę o uniwersum Zeldy i znakomitych dungeonów. Teraz nie ma wymówki, by ominąć Skyward Sword szerokim łukiem.
Zobacz pełną recenzje
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to kawał solidnej gry, która w kilku aspektach jasno daje do zrozumienia, że premiera oryginału odbyła się już 10 lat temu. Nie zrażajcie się jednak – w głównej mierze doświadczymy porządnej i satysfakcjonującej rozgrywki.
Zobacz pełną recenzje
Cieszy przeskok na 60 klatek i wyższą rozdzielczość oraz małe zmiany poprawiające rozgrywkę, boli trochę chciwość firmy i patent z Amiibo. Koniec końców jest to jednak "Zelda", z którą spędzicie ponad 40 godzin i będziecie się świetnie bawić.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli chcecie poznać historię master sworda i nie martwi Was niezbyt pośpieszne tempo rozgrywki (oj, Skyward Sword jest przegadany), a przy okazji ciekawi jesteście jednego z zapomnianych w Polsce kamieni milowych gier wideo, to zagrajcie w tę nową starą Zeldę.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza