The Gunk


w , ,
Producent: Thunderful / Image & Form
Premiera: 16 grudnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

The Gunk to gra o dwójce przyjaciół, którzy podróżują od jednej kosmicznej skały do ​​drugiej w poszukiwaniu zasobów, które mogą zebrać i sprzedać. Pewnego dnia lądują na planecie, która została skażona przez oślizgłego pasożyta — lub maź.

Recenzje krytyków

The Gunk nie jest niczym innowacyjnym. To bardzo prosta gra, w której dobrze bawić będą się i młodzi, i starsi odbiorcy (z naciskiem jednak na tych pierwszych przez prostą, nieangażującą fabułę).
Zobacz pełną recenzje
Gra zachwyca estetyką i świetną wizją przyrody odzyskującej władzę na zapomnianej planecie. Szkoda jednak, że pomysł nie został mocniej rozwinięty — The Gunk przypomina momentami rozbudowane demo.
Zobacz pełną recenzje
Nie ma w tej grze wielkiego wyzwania, tempa czy napięcia, przez co idealnie sprawdza się na spokojny wieczór przed telewizorem czy monitorem. Jeśli szukacie czegoś relaksującego, a nie pompującego adrenalinę, The Gunk będzie dobrym wyborem.
Zobacz pełną recenzje
Gra jest niesamowicie nudna, nic w niej się nie dzieje, nie stanowi żadnego wyzwania, a jednocześnie jest bardzo bezpieczna i obdarta ze wszelkich emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.
Zobacz pełną recenzje
Po dwóch godzinach gra się praktycznie już tylko z rozpędu, żeby poznać fabułę, bo ani zagadki, ani okazjonalni bossowie, ani sekwencje platformowe nie sprawią żadnych trudności nawet początkującym graczom.
Zobacz pełną recenzje
[...] to przygoda, która nie do końca spełnia swój własny potencjał z powodu pewnych wątpliwych wyborów. Ale pomimo tego, że tempo jest czasem trochę za wolne, co potęguje melancholijna muzyka oraz drobne niedociągnięcia techniczne, nadal mogę polecić tę grę.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza