Taxi Chaos


Producent: Team6 Game Studios / Rebel Games
Premiera: 23 lutego 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Zasiądź za kierownicą i przygotuj się na zupełnie nowe wrażenia z taksówki! Jedź po mieście jako doświadczony taksówkarz Vinny lub samozwańcza „wpływowa” Cleo i odbieraj najbardziej szalonych klientów!

Przejedź przez centrum miasta mocnym, muskularnym samochodem, ścigaj się obok parków w egzotycznym supersamochodzie lub dryfuj po dzielnicy biznesowej w japońskiej taksówce tunerowej. Cokolwiek wybierzesz - Twoim wyzwaniem jest dostarczenie pasażerów na czas! Przynajmniej jeśli chcesz zarabiać pieniądze.

Poruszaj się po zatłoczonych ulicach, omijaj pieszych po chodnikach, a nawet przeciwstawiaj się prawom grawitacji, przeskakując dachy! Nic nie jest zbyt ekstremalne, jeśli chodzi o dostarczanie pasażerów na czas! Odkryj najlepsze skróty i poznaj New Yellow City (NYC), a także swoich pasażerów, jak własną kieszeń.

Recenzje krytyków

Bawiłem się nieźle przez jakąś godzinę, ale niedługo potem straciłem zainteresowanie. Rozgrywka poza kilkoma poprawkami to kopiuj-wklej z Crazy Taxi i nie wprowadza nic nowego.
Zobacz pełną recenzje
Ubogi krewny Crazy Taxi. Można pograć z braku laku i chęci poczucia dawnego klimatu, ale osobiście liczyłem na coś więcej.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeżeli z sentymentem wspominacie Crazy Taxi, to nie możecie przejść obojętnie obok Taxi Chaos. Współczesna oprawa i kilka fajnych pomysłów czynią z tej produkcji idealne antidotum na walkę ze stresem.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza