Tales of Arise


w , , , ,
Producent: Bandai Namco Entertainment
Premiera: 10 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
12, ,
Udostępnij:

Przez 300 lat Rena rządziła Dahną, grabiąc planetę z jej zasobów, pozbawiając ludzi godności i wolności. Nasza opowieść zaczyna się od dwóch osób, Alphen i Shionne, urodzonych na różnych światach, z których każda chce zmienić swój los i stworzyć nową przyszłość. Gra Tales of Arise oferuje zróżnicowane postaci, intuicyjny i satysfakcjonujący system walki oraz porywającą historię osadzoną w bujnym świecie, o który warto walczyć - to najwyższej klasy gra JRPG.

· Bajkowa grafika inspirowana anime i malarstwem akwarelowym
· Unikalny świat, zmieniający się w zależności od pory dnia, w którym można wspinać się po skałach, pływać w rzekach itp.
· Stylowa akcja i walki łączące kombinacje ataków członków drużyny
· Porywająca historia, w której decydują się losy świata

Recenzje krytyków

Znakomity jRPG, oferujący masę godzin oraz sporo zawartości po zakończeniu. Bardzo dobry, dynamiczny system walki oraz świetna oprawa. Idealna gra na dwudziestopięciolecie serii, pozycja obowiązkowa dla każdego fana gatunku.
Zobacz pełną recenzje
[...] w Tales of Arise gra się świetnie i koniec końców Namco Bandai dostarczyło produkcję, która jest idealnym punktem zaczepienia dla nowicjuszy. Nie ma tu żadnej rewolucji, definiowania czegokolwiek na nowo. To tylko i aż solidne jRPG. Must have dla fanów gatunku, który warto postawić na półce obok niedawno wydanego Scarlet Nexus.
Zobacz pełną recenzje
Tales of Arise to moim zdaniem najlepszy tytuł z serii Tales of i jeden z najlepszych jRPG, z jakimi przyszło mi w życiu obcować. Każdy element tutaj po prostu współgra ze sobą.
Zobacz pełną recenzje
Plejada fantastycznych bohaterów, intrygująca historia i graficzne odświeżenie marki sprawiły, że "Tales of Arise" szturmem wdarło się na listę gier, które w tym roku będę wspominała szczególnie dobrze.
Zobacz pełną recenzje
Zmiana silnika graficznego odmieniła obliczę najnowszej części, bo teraz możemy cieszyć się nie tylko świetną fabułą, ciekawymi postaciami, ale też podziwiać widoczki i miłą dla oka walkę. Tytuł daje ogrom zabawy, która wystarczy na długie, długie godziny. Czy to najlepsza odsłona serii? Według mnie tak i naprawdę mocno polecam przekonać się o tym na własnej skórze.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza