Tails of Iron


Producent: Odd Bug Studio
Premiera: 17 września 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Opis:

Tails of Iron to przygoda z gatunku RPG z ręcznie rysowaną grafiką, którą cechuje niezwykle wymagający system walki. Wciel się w postać Redgiego – następcy tronu szczurzego królestwa. Przemierzaj mroczny, spustoszony wojną świat, by pokonać nienawistne klany żab i ich przywódcę, Zieloną Brodawkę – bo tylko tak odzyskasz koronę i uratujesz swój lud.

Podróżując po zwodniczo pięknej krainie, napotkasz na swojej drodze wyjątkowych towarzyszy, którzy chętnie wspomogą cię w twojej misji. A przyda się każda pomoc: przepis na sycący posiłek, schemat zabójczej broni lub zbroi czy też opancerzony kreci pojazd drążący!

Pokonaj własne lęki. Uratuj braci. Odzyskaj królestwo.

Twoja opowieść właśnie się rozpoczyna...

Recenzje krytyków

Reasumując recenzowane przeze mnie Tails of Iron jest naprawdę bardzo przyjemną, wymagającą i po prostu solidną grą, aczkolwiek brakuje jej nieco odważniejszej oraz nieszablonowej opowieści, która pozwoliłaby już od pierwszych chwil wyczekiwać ważnych zwrotów akcji.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli szukacie akcji rodem z Gry o Tron, lubicie ręcznie ilustrowaną grafikę 2D, widok dekapitacji przeciwnika czy rozprutego brzucha nie stanowi dla Was problemu, a do tego lubicie łamać sobie palce w odpowiednich sekwencjach umożliwiających szybkie zmiany postaw z uników do kontry to śmiało sięgnijcie do Tails of Iron.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Gra Tails of Iron okazała się majstersztykiem graficznym w fabularnym wydaniu. Jest to klasyczna platformówka z elementami RPG, oparta na mechanikach gier akcji pokroju Dark Souls, ale w bardziej przyswajalnym wydaniu.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza