Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Producent: Nintendo
Premiera: 12 lutego 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, wspólny ekran)
Udostępnij:

Dołącz do Mario, Luigi, księżniczki Peach i Toad w misji ocalenia Królestwa Sprixie w grze Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, wskakującej na Nintendo Switch! Bowser porwał księżniczkę Sprixie i to nasi bohaterowie muszą ją uratować! Teraz gracze mogą cieszyć się nie tylko z trybu lokalnej współpracy z maksymalnie trzema znajomymi, ale mogą również zaszaleć w trybie online dla wielu graczy!

Recenzje krytyków

Super Mario 3D World + Bowser's Fury to zestaw obowiązkowy dla posiadaczy Nintendo Switchów. Japończycy rozpoczynają rok od kolejnej mocnej pozycji... A trzeba mieć świadomość, że to dopiero początek.
Zobacz pełną recenzje
Złośliwcy powiedzą, że Nintendo odgrzewa na Switcha kotlety. Po części trudno nie zgodzić się z tą opinią, chociaż dzieje się tak chyba głównie dlatego, że Wii U nie cieszyło się specjalną popularnością i trochę szkoda żeby dostęp do tak znamienitych gier był tak mocno ograniczony. Ja lubię odgrzewane mięso, szczególnie jeśli jest zanurzone w tak znakomitej panierce, jak Bowser’s Fury.
Zobacz pełną recenzje
Nowy tryb sprawia tonę frajdy i oferuje nieco inne spojrzenie na charakterystyczne dla Mario elementy platformowe. Ciekawym dodatkiem jest również okazjonalny wpływ Bowsera na całą mapę, co wprowadza zaskakująco sporo chaosu do pozornie prostych poziomów. Nintendo po raz kolejny udowadnia, że doskonale zna się na tym gatunku i po tylu latach wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów.
Zobacz pełną recenzje
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury to piękne, zabawne, zaskakujące doświadczenie na długie godziny, którego nie powinien sobie odmówić żaden posiadacz Switcha. Wiem, jak to zabrzmi, ale dla przeżycia pojedynku wielkiego Bowsera z Giga Kotem Mario warto sięgnąć po ten tytuł.
Zobacz pełną recenzje
Kilogramy czystej frajdy i nieustannego uśmiechu na twarzy. Nie wiem, jak robią to twórcy z Nintendo, ale nawet najdziwniejszy pomysł potrafią przekuć w fenomenalną zabawę.
Zobacz pełną recenzje
Mario 3D World to jedno z najlepszych rewydań, jakie widzieliśmy na Nintendo Switch. Podstawowa gra doczekała się znacznych ulepszeń graficznych, a także trybu online, a rozszerzenie Bowser's Fury jest tak dobre, że mogłoby być sprzedawane jako samodzielna platformówka. To powiedziawszy, nie zdziwiłbym się, gdyby gracze rezygnowali z pakietu ze względu na jego cenę.
Zobacz pełną recenzje
"Super Mario 3D World + Bowser’s Fury" to bez wątpienia rewelacyjny tytuł na długie godziny, który ani trochę się nie zestarzał, a zasługuje na to, aby poznała go większa publiczność niż na WiiU. Dodatkowa gra zapewni Wam kilka godzin zabawy więcej ...
Zobacz pełną recenzje
Dla fanów serii, którzy nie mieli w swojej kolekcji poprzedniej konsoli Wielkiego N - pozycja obowiązkowa, ale nawet i posiadacze Wii U mogą sięgnąć po ten tytuł dla samej nowej zawartości.
Zobacz pełną recenzje
Nintendo za każdym razem udowadnia, że potrafi robić gry i lepszych produkcji z gatunku po prostu nie ma.
Zobacz pełną recenzje
3D World zostało tylko odrobinę podrasowane technicznie, a tak poza tym to ponownie ogrom dobrze znanej rozrywki, którą lubimy. ... dzięki Bowser’s Fury nowe Mario stało się pozycją obowiązkową dla posiadaczy Switcha.
Zobacz pełną recenzje
Super Mario 3D World + Bowser's Fury to jedna z najlepszych części Mario i zarazem jedna z najlepszych platformówek w ogóle. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja?
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Kolekcja Super Mario 3D World + Bowser’s Fury to prawdziwy rarytas dla fanów platformówek i jedna z tych gier Nintendo, obok której żaden właściciel konsoli będący miłośnikiem gatunku prawdopodobnie nie powinien przejść obojętnie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza