Spacebase Startopia


w , , , ,
Producent: Realmforge Studios
Premiera: 26 marca 2021
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Spacebase Startopia to unikalne połączenie symulacji ekonomicznej, budowania i rozwijania imperium, potyczek w czasie rzeczywistym i konkretnej dawki humoru. Wymagająca kampania dla jednego gracza i elastyczny tryb walki uzupełnia tryb współpracy lub współzawodnictwa z innymi graczami do czterech osób.

A jeśli jednoczesne zarządzanie trzema Pokładami, zabawianie ośmiu ras kosmitów i obrona przed najeźdźcami wydają się nie aż takie trudne, dynamiczny komentarz uroczego i złośliwego robota z chęcią dobije gracza!

Recenzje krytyków

Największym problemem Spacebase Startopia jest szybko wkradająca się nuda i powtarzalność. Po paru godzinach, kiedy opanujemy już podstawy w zarządzaniu stacją, gra przestaje stawiać przed nami wyzwania [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] poprzez katastrofalny stan techniczny w obecnym kształcie zawiedzie on zarówno wieloletnich fanów produkcji, którym dokuczać będą uciążliwe bugi i crashe, jak i nowych, niemających dotychczas do czynienia z marką graczy, których oprócz samych błędów zniechęcą braki w mechanikach.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza