Sniper: Ghost Warrior Contracts 2


w , , , ,
Producent: CI Games
Premiera: 4 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to największe wyzwanie w dotychczasowej historii uznanej przez krytyków serii, wprowadzające strzelanie na ekstremalny dystans przekraczający 1000 metrów. Przeżyj emocjonującą kampanię dla jednego gracza rozgrywającą się na współczesnym Bliskim Wschodzie i weź udział w napiętej, taktycznej walce w samym sercu terytorium wroga. Wciel się w Ravena, snajpera-zabójcę do wynajęcia i wykonaj serię nowych kontraktów w opanowanym przez bezprawie regionie Bliskiego Wschodu, leżącym przy granicy Libanu i Syrii. Musisz wypełnić misję, która zdaje się niemożliwa: obalić złowrogi przestępczy syndykat i sprowadzić jego przywódców przed oblicze sprawiedliwości.

Recenzje krytyków

Tak samo, ale nieco lepiej - tak mogę podsumować to, co oferuje Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. [...] Tak czy inaczej ocena jest wyższa niż w przypadku Sniper: Ghost Warrior Contracts, bo gra sprawiła mi znacznie więcej frajdy niż “jedynka” ze względu na ciekawsze lokacje oraz misje.
Zobacz pełną recenzje
W Contracts 2 liczy się to, co kiedyś w dawnych FPS-ach, czyli samo zadanie do wykonania, a nie setki skryptów ciągle przerywających akcję i wybijających z rytmu cutscenkami. To jeszcze nie produkcja idealna, ale czasem snajper musi się „wstrzelić” w cel parę razy, zanim zaliczy rekordowe trafienie.
Zobacz pełną recenzje
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to bardzo przyzwoita, a na dodatek przystępna dla każdego gracza produkcja, z którą warto się zapoznać - zważywszy na to, że jej cena wynosi jedynie 100 złotych.
Zobacz pełną recenzje
[...] to gra, która świetnie radzi sobie wszędzie tam, gdzie fan snajperskiej zabawy by tego oczekiwał. Kilka błędów i niedoróbek niemal całkowicie znika, gdy będziemy cieszyć się najważniejszym aspektem gry - oddawaniem kilkukilometrowych strzałów z broni wyborowej.
Zobacz pełną recenzje
Prócz sztucznej inteligencji, a raczej jej braku, straszliwie przeszkadzały mi również błędy techniczne. [...] mimo niezłej roboty designerskiej i porządnego rozplanowania plansz za dużo tu niedociągnięć, aby móc się tą grą nacieszyć.
Zobacz pełną recenzje
Karabin Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na początku bardzo się zacinał. Jednak gdy już zaczął działać, to nie raz, nie dwa trafiłem z niego w dziesiątkę. Jeżeli tylko lubicie gry skradankowe (a najnowsze działo od CI Games taką gra dla mnie niewątpliwie jest), to powinniście bez wahania podjąć się tych kontraktów.
Zobacz pełną recenzje
[...] to najlepszy shooter od CI Games. W naszym zestawieniu, które gorąco polecam, na pierwszym miejscu umieściliśmy właśnie Contracts. Jednak „dwójka” to bardzo dobra kontynuacja – nie wywraca ona wszystkiego do góry nogami, szlifuje i dopieszcza rozwiązania działające wcześniej.
Zobacz pełną recenzje
[...] poleciłbym ją każdemu, kto nie przepada za graniem w stylu #yolo i Rambo, lecz woli element skradania i planowania. Oczywiście, da się ją przejść we wcześniejszy wspomniany sposób, lecz w mojej ocenie wówczas Sniper Ghost Warrior Contracts 2 może wypaść blado w porównaniu do założeń, jakimi CI Games kierowało się, tworząc ten tytuł.
Zobacz pełną recenzje
Mimo tych problemów, warto dać Ghost Warrior Contracts 2 szansę, Zespół CI Games dopracował tytuł, który sprawia teraz mnóstwo satysfakcji i naprawdę wciąga. Chyba… nie mogę się doczekać Ghost Warrior Contracts 3.
Zobacz pełną recenzje
Rozgrywka niestety jest bardzo powtarzalna, aktywności z ich różnorodnością brakuje, a grającemu brak świeżych doznań. [...] Z tego względu najwięcej zabawy zagwarantuje nam dobre porcjowanie sobie Contracts 2. W takiej formie strzelanka broni się świetnie [...]
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeśli oczekujesz wartkiej, pełnej wybuchów akcji to może nie być gra dla ciebie. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 nagradza raczej spokojne i metodyczne brnięcie do przodu. Oczekiwanie na idealny moment jest tu elementem rozgrywki.
Zobacz pełną recenzje
Remaster może i nie powali każdego swoją grafiką na kolana, ale na pewno uatrakcyjnia wizualne doznania płynące z obcowania z tytułem. Bardzo mi się podoba miks nowoczesnych technik oświetlenia romansujący z lekko podstarzałą grafiką.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza