Sniper: Ghost Warrior Contracts 2


Producent: CI Games
w , , ,
Premiera: 4 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Opis:

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to największe wyzwanie w dotychczasowej historii uznanej przez krytyków serii, wprowadzające strzelanie na ekstremalny dystans przekraczający 1000 metrów. Przeżyj emocjonującą kampanię dla jednego gracza rozgrywającą się na współczesnym Bliskim Wschodzie i weź udział w napiętej, taktycznej walce w samym sercu terytorium wroga. Wciel się w Ravena, snajpera-zabójcę do wynajęcia i wykonaj serię nowych kontraktów w opanowanym przez bezprawie regionie Bliskiego Wschodu, leżącym przy granicy Libanu i Syrii. Musisz wypełnić misję, która zdaje się niemożliwa: obalić złowrogi przestępczy syndykat i sprowadzić jego przywódców przed oblicze sprawiedliwości.

Recenzje krytyków

Tak samo, ale nieco lepiej - tak mogę podsumować to, co oferuje Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. [...] Tak czy inaczej ocena jest wyższa niż w przypadku Sniper: Ghost Warrior Contracts, bo gra sprawiła mi znacznie więcej frajdy niż “jedynka” ze względu na ciekawsze lokacje oraz misje.
Zobacz pełną recenzje
W Contracts 2 liczy się to, co kiedyś w dawnych FPS-ach, czyli samo zadanie do wykonania, a nie setki skryptów ciągle przerywających akcję i wybijających z rytmu cutscenkami. To jeszcze nie produkcja idealna, ale czasem snajper musi się „wstrzelić” w cel parę razy, zanim zaliczy rekordowe trafienie.
Zobacz pełną recenzje
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to bardzo przyzwoita, a na dodatek przystępna dla każdego gracza produkcja, z którą warto się zapoznać - zważywszy na to, że jej cena wynosi jedynie 100 złotych.
Zobacz pełną recenzje
[...] to gra, która świetnie radzi sobie wszędzie tam, gdzie fan snajperskiej zabawy by tego oczekiwał. Kilka błędów i niedoróbek niemal całkowicie znika, gdy będziemy cieszyć się najważniejszym aspektem gry - oddawaniem kilkukilometrowych strzałów z broni wyborowej.
Zobacz pełną recenzje
Prócz sztucznej inteligencji, a raczej jej braku, straszliwie przeszkadzały mi również błędy techniczne. [...] mimo niezłej roboty designerskiej i porządnego rozplanowania plansz za dużo tu niedociągnięć, aby móc się tą grą nacieszyć.
Zobacz pełną recenzje
Karabin Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na początku bardzo się zacinał. Jednak gdy już zaczął działać, to nie raz, nie dwa trafiłem z niego w dziesiątkę. Jeżeli tylko lubicie gry skradankowe (a najnowsze działo od CI Games taką gra dla mnie niewątpliwie jest), to powinniście bez wahania podjąć się tych kontraktów.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza