Siege Survival: Gloria Victis


w
Producent: Black Eye Games, Fish Tank Studio
Premiera: 18 maja 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

W Siege Survival: Gloria Victis, średniowiecznej grze osadzonej w świecie Glorii Victis, Twoje królestwo zostało najechane, a miasto stało się celem brutalnego oblężenia.
Garstka cywilów, uwięziona w ostatnim niezdobytym jeszcze przyczółku obrony, jest jedyną nadzieją walczących o przetrwanie żołnierzy. Choć nie walczysz z najeźdźcami osobiście, to los miasta spoczywa w Twoich rękach.
Wspomagaj ostatnich obrońców walczących z przeważającymi siłami wroga, by wytrwać do przybycia odsieczy. Wznoś budowle, zarządzaj zasobami i wytwarzaj zapasy za dnia, w nocy zaś przeszukuj zrujnowane miasto w poszukiwaniu zasobów oraz werbuj ocalałych cywilów.

Recenzje krytyków

Siege Survival: Gloria Victis jest grą, która porusza ciężkie tematy, związane z wojną i życiem, a raczej walką o przetrwanie zwykłych ludzi takich jak my. Sytuacje rozgrywające się na ekranie monitora to nic innego niż odniesienie do tragicznej codzienności wielu ludzi na świecie, których mamy okazję zwykle widywać tylko w telewizji. To powoduje, że zdecydowanie nie jest gra dla każdego.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli lubicie średniowieczne klimaty, podoba Wam się tematyka przetrwania cywili w trakcie wojny i okupacji, a do tego macie zacięcie do symulatorów i taktyczno-ekonomicznej zabawy, bierzcie się w ciemno za Siege Survival: Gloria Victis.
Zobacz pełną recenzje
Nowa polska produkcja jest raczej niewielka, ale solidnie wykonana. Estetyczna, choć daleka od topowej, grafika, wystarczająco przejrzysty interfejs [...] Z drugiej strony, trzeba sobie zdawać sprawę, że Siege Survival niczego nie robi lepiej niż szeroko pojęta konkurencja.
Zobacz pełną recenzje
[...] niezwykle wciągająca produkcja, która przypadnie do gustu fanom mniej rozbudowanych tytułów. [...] Nie liczcie jednak ani na wciągającą fabułę czy też zapadające w pamięć dialogi z postaciami niezależnymi. Nacieszycie się jednak wyjątkowo angażującą rozgrywką osadzoną w klimatycznej, średniowiecznej scenerii.
Zobacz pełną recenzje
Całość została dobrze zaprojektowana, przemyślana, a gra nie posiada żadnych błędów, co jest dzisiejszym ewenementem. Warto dać szansę dla Gloria Victis: Siege Survival i zobaczyć, co ciekawego zaoferowali nam Polacy z Black Eye Games.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza