Shing!


Producent: Mass Creation
Premiera: 28 sierpnia 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, wspólny ekran)
Udostępnij:

Poznaj najbardziej wypasiony system walki w chodzonych bijatykach – wciel się w kozackiego ninja i z finezją szlachtuj demony! Razem z ekipą zawadiackich wojowników wybierz się na krwawą wyprawę przez krainę mitycznych bestii i tajemniczej technologii.

Graj solo lub z kumplami: co-op do 4 graczy. Grać można przez sieć i lokalnie (na wspólnym ekranie).

 

Recenzje krytyków

Produkcja studia Mass Creation idealnie sprawdzi się w wydaniu kooperacyjnym, jeśli wspólnie ze znajomymi zechcecie pobijać potwory jak za dawnych lat.
Zobacz pełną recenzje
Shing! to kawał przyzwoitej produkcji, która może dać sporo frajdy osobom lubiącym grać wspólnie na jednej kanapie lub tym preferującym samotne osiąganie najwyższych możliwych wyników. Nie jest to z pewnością produkt przeznaczony na więcej niż kilka godzin rozrywki ...
Zobacz pełną recenzje
Shing! zdecydowanie jest tytułem, który warto ograć. Każdy fan gatunku beat’em up odnajdzie się w grze jak ryba w wodzie, a osoby niezaznajomione z tym typem gier mogą śmiało stawiać w nim swoje pierwsze kroki.
Zobacz pełną recenzje
Shing! miał dostarczyć solidną, arcade’ową zabawę w starym stylu, jedynie delikatnie odświeżoną względem swoich inspiracji. Słowa dotrzymał, chociaż tego odświeżenia zabrakło w kategorii sztucznie pompowanego poziomu frustracji.
Zobacz pełną recenzje
To bardzo dobra chodzona bijatyka, która może z powodzeniem walczyć o o pierwsze miejsce w kategorii „najlepsza gra niezależna”.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Shing! to solidny przedstawiciel swojego gatunku. Z jednej strony trzyma się ustalonych i znanych od wielu lat ram, a z drugiej wprowadza swoje nowości w na tyle subtelny sposób, że nie niszczą “kanonu”, a stanowią powiew świeżości.
Zobacz pełną recenzje
W niektórych miejscach też widać, że zdecydowanie lepiej grałoby się w grupie do czterech osób. I głównie w tym celu polecam Wam zakup Shing!, choć samotna gra też będzie dobrze spędzonym czasem.
Zobacz pełną recenzje
Sporo humoru, sympatyczni bohaterowie oraz pokaźna ilość zawartości – oto cechy Shing!, obok których ciężko przejść obojętnie.
Zobacz pełną recenzje
... tytuł się wyróżnia, zapada w pamięć i pozwala dobrze się bawić, mimo kilku wpadek. Świeża rzecz w sumie dla każdego. Stawi Wam opór, ale nie taki, aby rzucić grę w kąt.
Zobacz pełną recenzje
... świetny beat’em up z drobnymi rysami. Pomimo tego, że warstwa fabularna do ambitnych nie należy, pod koniec może nas dopaść nuda, a poziom trudności czasami może dać w kość, to bawiłem się przy produkcji Mass Creation świetnie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza