Scott Pilgrim vs. The World: The Game – Complete Edition


Producent: Ubisoft
Premiera: 14 stycznia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, wspólny ekran)
Udostępnij:

Complete Edition zawiera zremasterowaną wersję gry Scott Pilgrim vs. The World™: The Game oraz pakiety dodatków Knives Chau i Wallace'a Wellsa. Odkryj na nowo uwielbianą arcade'ową bijatykę 2D inspirowaną serią komiksów i filmem „Scott Pilgrim kontra świat”.

Pokieruj ulubionymi postaciami, takimi jak Scott Pilgrim, Ramona Flowers, Knives Chau czy Stephen Stills. Osiągaj kolejne poziomy i poznawaj nowe, niesamowite umiejętności, odblokowuj sekretne przedmioty oraz tryby, przywołuj potężnych sojuszników i nie tylko!

Połącz siły oraz umiejętności ze znajomymi i eliminujcie razem kolejne fale wymagających wrogów lub rywalizujcie w niesamowitych minigrach, takich jak zbijak, a wszystko po to, aby pokonać Ligę Złych Byłych Ramony!

Recenzje krytyków

Granie samodzielne jest dla mnie bezcelowe, natomiast w lokalnym multiplayerze produkcja potrafi błyszczeć. Dla fanów komiksu oraz staroszkolnych beat ‘em-up’ów jest to pozycja obowiązkowa, jeżeli nie zdążyli jeszcze jej ograć, natomiast dla reszty – już niekoniecznie.
Zobacz pełną recenzje
Scott Pilgrim powrócił w bardzo spokojnej formie. Bez rewolucji, bez nowości i ponownie oferując świetną zabawę. W tej cenie na pewno warto zagrać, ale nie liczcie na cuda.
Zobacz pełną recenzje
Scott Pilgrim vs. The World: The Game przypomniało mi czasy kiedy w grach chodziło nie o wydumane pomysły i poprawność polityczną, a po prostu o dobrą zabawę. Jeśli w grach szukacie podobnych elementów – to będzie zdecydowanie tytuł dla Was.
Zobacz pełną recenzje
Gameplay wciąga i ma w sobie wystarczająco dużo głębi, a rewelacyjna oprawa audiowizualna pełna odniesień do klasycznych gier świetnie uchwyciła ducha komiksów.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
To świetna odskocznia od większych gier, która jeszcze bardziej rozwija swoje skrzydła kiedy na kanapie obok siedzi druga osoba.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza