Rustler (Grand Theft Horse)


w
Producent: Jutsu Games
Premiera: 18 lutego 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Gra w formie wczesnego dostępu, nie została jeszcze ukończona i do momentu pełnego wydania może ulec zmianom.

Zostań średniowiecznym rzezimieszkiem w obłędnej grze akcji z pełnym popkulturowych nawiązań otwartym światem. Wykonuj szalone zadania, zabijaj bohaterów, kradnij konie, walcz ze strażnikami, złup prostaczków, wsłuchaj się w melodie bardów i wiele wiele więcej!

Recenzje krytyków

Rustler to na ten moment produkt dość nierówny… Z jednej strony przyjemny, znający swoje przeznaczenie w rozluźnianiu zmarszczonego codziennością czoła, z drugiej strony – w niektórych miejscach jeszcze niekompletny.
Zobacz pełną recenzje
Rustler bardzo pozytywnie zaskakuje. Na początku można spodziewać się pisanej na kolanie gry niezależnej, ale już po kilku minutach dochodzimy do wniosku, że to misterna, koronkowa robota. Głównym zadaniem Rustler jest dostarczenie graczowi dobrej zabawy i to zadanie jest w 100% spełnione.
Zobacz pełną recenzje
... gracze we wczesnym dostępie dostali produkcję zaskakująco kompletną i niezwykle udaną (w swojej „kategorii wagowej”), na którą ciężko byłoby jakkolwiek narzekać. Rustler powstał po to, żeby bawić i robi to dobrze!
Zobacz pełną recenzje
Rustler we wczesnym dostępie to podwaliny pod coś pięknego. Obecna zawartość gry pozwala zapoznać nam się z krótką historią wieśniaka, która jest przepełniona humorem - to właśnie ten element najbardziej wyróżnia tytuł Polaków. Jest parę minusów, ale nie przeszkadzają one w pozytywnym odbiorze gry.
Zobacz pełną recenzje
Hasło GTA w średniowieczu może przerodzić się w fajną grę. Jednak trzeba dopracować rozgrywkę, poprawić sterowanie i posiedzieć nad całością. Obecna wersja gry to znośny konspekt, ale mnie niedociągnięcia i różne problemy skutecznie odrzuciły od tego tytułu.
Zobacz pełną recenzje
Rustler może wydawać się grą-memem, lecz w swojej kategorii jest to produkcja niezmiernie grywalna, wciągająca i dopracowana. Cóż więcej dodać? Wskakujcie na koń i to chybcikiem, bowiem omija was zacne mordobicie!
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Polecam Rustlera, ponieważ to co najmniej kilka godzin frajdy w klimacie starego dobrego GTA 2 w średniowiecznym świecie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza