RiMS Racing


Producent: Raceward Studio
Premiera: 19 sierpnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, podzielony ekran)
Opis:

Pierwsza symulacja motocyklowa łącząca realistyczne wyzwania jazdy z inżynierią i mechaniką! Prowadź najpotężniejsze motocykle świata i optymalizuj ich osiągi wymieniając części i analizując dane w czasie rzeczywistym.

Recenzje krytyków

RiMS Racing to porządny tytuł, który nie przypadł mi do gustu przede wszystkim swoim modelem jazdy. To najważniejszy filar tego typu gier, więc ciężko jest mi wystawić tutaj wysoką ocenę. Doskonale zdaję sobie natomiast sprawę z tego, że fani jednośladów znajdą tutaj wiele dla siebie [...]
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
RiMS Racing to zaskakująco dobry tytuł. Wymagający, ale bardzo satysfakcjonujący gdy opanujemy sterowanie. Starzy wyjadacze dwóch kółek znajdą tu wiele dobrego dla siebie, natomiast niekoniecznie jest to gra skierowana dla osób szukających luźnej rozgrywki.
Zobacz pełną recenzje
Twórcy postawili na wierne odwzorowanie fizyki oraz położenie dużego nacisku na kwestię mechaniki motocykla. W ten sposób powstała unikalna mieszanka, która sprawia, że możemy spędzić w grze długie godziny nie wyjeżdżając nawet na tor!
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza