Pathfinder: Wrath of the Righteous


w
Producent: Owlcat Games
Premiera: 2 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

Udaj się w podróż do świata opanowanego przez demony w nowej, epickiej grze RPG od twórców Pathfinder: Kingmaker. Poznaj naturę dobra i zła, dowiedz się, jaką cenę ma władza, i zostań mitycznym bohaterem, którego czyny przewyższają oczekiwania śmiertelników.

Podczas swoich podróży trafiasz do świata Worldwound, gdzie z otwartych wrót Otchłani wypełzło parszywe zło. Przez ponad sto lat wszystkie sąsiednie krainy dzielnie zwalczały zło, jednak ich wysiłki okazały się bezskuteczne.

Teraz Ty masz szansę położyć kres temu konfliktowi, jednak droga do tego celu nie będzie prosta. Czy zostaniesz aniołem, którego wesprą szlachetni paladyni? A może potężnym nekromantą, do stóp którego padają armie nieśmiertelnych nieumarłych? Czy też kimś zupełnie innym? Wraz ze swoją armią rzuć wyzwanie demonim lordom, a Twoja krucjata wywoła olbrzymie zmiany w Tobie i w świecie wokół Ciebie.

Recenzje krytyków

Gra niemal doskonała. RPG, który ma szansę zdetronizować nie tylko przeciwników, ale nawet klasyki. Zarówno oprawa graficzna jak i muzyka przyciągną każdego fana izometrycznej rozgrywki. Niewielka ilość bugów może jednak psuć odbiór niemal idealnej całości.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeśli lubicie rozbudowane gry RPG wierne „papierowym” odpowiednikom, to obecnie nie znajdziecie lepszej produkcji na rynku. Wrath of the Righteous imponuje na każdym kroku, a studio Owlcat pokazało, że ma w swoich szeregach niezwykle utalentowanych i pełnych pasji ludzi.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza