Outriders


w , , , ,
Producent: People Can Fly
Premiera: 1 kwietnia 2021
Wersja językowa: polska (dubbing)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Udostępnij:

„OUTRIDERS” to kooperacyjna strzelanina RPG dla 1–3 graczy, osadzona w oryginalnym, mrocznym i desperackim uniwersum s.f.

Podczas gdy ludzkość będzie wykrwawiać się w okopach planety Enoch, ty stworzysz swojego Outridera i wyruszysz w podróż przez niebezpieczną planetę.

Dzięki rozbudowanej fabule i zróżnicowanemu światowi zostawisz za sobą slumsy First City, a następnie przemierzysz lasy, góry i pustynie w poszukiwaniu tajemniczego sygnału.

Połączenie dynamicznej strzelaniny z potężnymi mocami i stale rosnącym arsenałem dziwnych broni oraz sprzętu zapewni w grze „OUTRIDERS” wiele godzin rozgrywki, prosto od twórców najlepszych strzelanek ze studia People Can Fly.

Recenzje krytyków

To przyjemna, wciągająca i satysfakcjonująca gra i tylko kilka drobnych problemów sprawia, że nie da się nią cieszyć tak, jakbyśmy chcieli. Jeśli macie odwagę stawić czoła dziczy Enoch, czeka na Was świetna fabuła podparta niesamowitą rozgrywką.
Zobacz pełną recenzje
[...] chcecie grać w Outriders sami i niekoniecznie dbacie o granie po sieci, to spokojnie możecie ruszać do sklepu [...] jeśli myślicie o Outriders w kontekście wieczornych posiadówek ze znajomymi na radosnym zabijaniu kolejnych stworów… to lepiej poczekać do momentu, w którym wszelkie anomalie oraz problemy z matchmakingiem ustaną.
Zobacz pełną recenzje
Recenzowany Outriders proponuje graczom dynamiczny, nastawiony na ryzykowną walkę system strzelania, który przypomina połączenie The Division z Mass Effectem. Gra zachęca do wykonywania kolejnych misji i choć fabularnie trzeba przetrwać słabszy początek, to jednak gameplay rekomnepnsuje naprawdę wiele. Problemem są jednak serwery [...]
Zobacz pełną recenzje
Outriders to kolejny dowód w dyskusji, że nie każdy looter shooter musi być grą usługą. People Can Fly dostarczyło przepyszną mieszankę widowiskowej akcji, fajnej fabuły oraz pomysłowej personalizacji postaci, choć grze na pewno przyda się kilka aktualizacji poprawiających jej techniczny stan.
Zobacz pełną recenzje
[...] jest to nadal dość generyczna i schematyczna strzelanka, której zewu nie słyszałem, nie ciągnęło mnie do konsoli nic poza obowiązkiem recenzenckim. Gdy już jednak usiadłem z padem, to cisnąłem do oporu. O ile akurat kapryśny serwer akurat mi na to pozwolił.
Zobacz pełną recenzje
[...] mimo opisywanych problemów Outriders to znakomita strzelanka. Szalenie dobrze przemyślana i bardzo dobrze zaprojektowana gra w stylu Diablo – tym lepiej więc, że pozna ją więcej graczy.
Zobacz pełną recenzje
Z jednej strony ma długo rozpędzające się story, ładny projekt lokacji i ogólnie wciągający system levelowania broni i głównej postaci. Z drugiej – sporo (aż do przesady) inspiracji z innych gier i po prostu gigantyczną liczbę błędów, z wydajnością serwerów na czele, co powoduje, że trzeba mieć sporo samozaparcia, żeby brnąć dalej w rozgrywkę.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli posiadacie abonament w GamePassie – zdecydowanie dajcie grze szansę, bo pomimo niedociągnięć można się naprawdę dobrze bawić. Na PC i PlayStation musicie przygotować się na to, że będziecie musieli zapłacić za tytuł, jak za produkcję AAA (którą ten tytuł w mojej opinii nie jest), dlatego tutaj musicie sami podjąć decyzję.
Zobacz pełną recenzje
Outriders to gra, którą mogę polecić zarówno zwolennikom single playera, jak i tym, którzy preferują zabawę kooperacyjną. Jednak tym drugim sugeruję poczekać, aż twórcy dopracują warstwę techniczną.
Zobacz pełną recenzje
Gra się w to bowiem przyjemnie, ale tylko w grupie. Gdy bawimy się samemu to bardzo przeciętna strzelanka z supermocami. Gdy zaś uda nam się w końcu dołączyć do jakiejś sensownej drużyny (o ile nie mamy sprawdzonych znajomych) to jakość połączenia potrafi skutecznie zniszczyć całą przyjemność z gry.
Zobacz pełną recenzje
[...] Outriders jest obecnie bardzo średnią grą, którą czeka wiele, naprawdę wiele aktualizacji. Podstawy są dobre – ciekawy świat, dobre strzelanie, cudowna grafika. Problemy są inne, głównie związane z poziomem trudności oraz wszechobecnymi błędami czy też problemami związanymi z funkcjonalnością niektórych elementów.
Zobacz pełną recenzje
[...] Outriders potrafi uzależnić od siebie i wciągnąć jak bagno. Godziny z tym tytułem przelatują w mgnieniu oka i mimo widocznych niedociągnięć, ma się to poczucie satysfakcji wynikającej z kończenia kolejnych etapów gry.
Zobacz pełną recenzje
Outriders to kawał solidnej, długiej, przemyślanej i cholernie satysfakcjonującej rozgrywki, mającej ogromny problem z serwerami. Ciągłe i intensywne strzelanie wciąga, używanie umiejętności rajcuje, ulepszanie klasy dodaje kopa, a przemierzanie kolejnych lokacji na Enoch to interesujące doświadczenie.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Outriders to gra w starym, dobrym stylu. Przypomniała mi okres, kiedy najbardziej liczyła się gra, jej użytkownicy i dobra zabawa. Jest grą kompletną od początku do końca.
Zobacz pełną recenzje
[...] jeśli na myśl o miksie mechaniki z Remnant of the Ashes z interfejsem Destiny i klimatem Mass Effect czujecie szybsze bicie serca, to przy Outriders będziecie bawić się wybornie.
Zobacz pełną recenzje
Strzela się super, ale wszystko inne jest jedynie na przeciętnym poziomie. Nierówna grafika, za dużo śmieciowego lootu, nijacy bohaterowie i średnia bazowa historia, której nie chciałem przesadnie zgłębiać, bo nie zainteresowała mnie jakoś szczególnie.
Zobacz pełną recenzje
[...] Outriders jako sama strzelanka RPG w stylu „przejdź i ukończ kampanię” to dobra gra. Aczkolwiek gdy potraktujemy ten tytuł jak looter shooter, to czeka nas spore rozczarowanie. [...] Szkoda – oczekiwania miałem bardzo wysokie i niestety się przeliczyłem.
Zobacz pełną recenzje
[...] sporo problemów technicznych, ale ostatecznie Outriders to zaskakująco ciekawa i wciągająca gra. Bogaty system rozwoju, wyposażenie, projekt poziomów i jeszcze kilka innych ciekawych rozwiązań sprawiają, że mamy do czynienia z udaną alternatywą dla podobnych gier.
Zobacz pełną recenzje
Outriders to nienajgorsza strzelanka dla osób, które preferują ten rodzaj gry. Dwa tygodnie po premierze tytuł nadal zmaga się z błędami i problemami, jednak w niedalekiej przyszłości twórcy powinni się z nimi uporać.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza