Of Bird and Cage


w
Producent: Capricia Productions
Premiera: 20 maja 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

PIERWSZA TEGO RODZAJU GRA FABULARNA OPARTA NA MUZYCE

Poczuj powalającą moc muzyki metalowej jak nigdy wcześniej. Gra zawiera utwory w wykonaniu m.in. (ex) Guns N' Roses, Epica, Within Temptation! Muzykę stworzył Arnold Nesis.

Zanurz się w mroczną rozgrywkę, specjalnie dostosowaną do muzyki. Niech metal symfoniczny poprowadzi Cię przez dwugodzinną historię o traumie, przemocy i szaleństwie inspirowaną fabułą „Pięknej i Bestii”.

Wciel się w 25-letnią narkomankę Gittę Barbot, która próbuje uciec z fizycznego i psychicznego więzienia stworzonego przez jej porywacza – Bresa Lupusa. Szybko podejmuj decyzje, z których każda ma ważne konsekwencje. Twoje wybory tworzą nowe ścieżki, podczas gdy starasz się pozostać przy zdrowych zmysłach.

Recenzje krytyków

Of Bird And Cage to produkcja, którą polecam nie tylko fanom metalowej muzyki, ale i osobom skupiającym się na warstwie fabularnej. [...] Jednak w przyszłych produkcjach deweloperzy powinni skupić się nieco bardziej na rozgrywce i poprowadzić ją w jednym, zdecydowanym kierunku [...]
Zobacz pełną recenzje
Trzymajcie się od tej gry z daleka! To na pewno nie jest jeden z tytułów tak złych, że aż zabawnych. On po prostu męczy. Graficznie nie powala, fabularnie zasypuje toną bzdur, a gameplayowo… A, szkoda gadać.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza