Observer: System Redux


w , ,
Producent: Bloober Team
Premiera: 10 listopada 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

Jest rok 2084. Wejdź do mrocznego cyberpunkowego świata wyniszczonego przez plagi i wojny, wcielając się w rolę detektywa neuralnego, który włamuje się do chorych umysłów podejrzanych. Wykorzystaj ich uczucia, myśli i wspomnienia, aby rozwiązać sprawę i złapać nieuchwytnego zabójcę.

Recenzje krytyków

To wspaniały thriller w świetnej oprawie. Ma swoje drobne problemy, ale w remasterze jakby mniej doskwierały. Koniecznie więc sprawdźcie Observera. Lepszej okazji już nie będzie.
Zobacz pełną recenzje
... Observer: System Redux to dla mnie tak ciekawa gra, której świat przedstawiony zobaczyłbym właśnie w grze pokroju nadchodzącego Cyberpunka 2077, czy genialnej serii Deus Ex. Bloober Team jednocześnie pokazuje, że są deweloperem najwyższej klasy ...
Zobacz pełną recenzje
Nawet jeśli coś powodowało, że wywracałem oczami, dawno nie spotkałem tak wciągającego horroru, jak Observer: System Redux. Niepokojący nastrój, fascynujące historie i występ Hauera trzymały mnie twardo w objęciach tajemniczej kamienicy, przenicowanej bezlitośnie jedną z najbrudniejszych i najbardziej świeżych wizji cyberpunku na rynku.
Zobacz pełną recenzje
Observer: System Redux należy do ścisłej czołówki najładniejszych produkcji konsolowych i samo obserwowanie lokacji sprawia ogromną przyjemność. To obowiązkowa gra dla fanów spokojnej rozgrywki i cyberpunku.
Zobacz pełną recenzje
Nadal bardzo dobre, mroczne science fiction w odświeżonej oprawie… ale jednak oferujące zbyt mało nowej zawartości, by zachęcić do powrotu tych, którzy zdążyli się już z nim zmierzyć.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Observer: System Redux to wyśmienita propozycja dla wszystkich miłośników cyberpunku, spragnionych ciekawych historii i next-genowej grafiki.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli nie graliście w podstawową wersję, lubicie cyberpunkowe klimaty, lubicie zachwycać się atmosferą i bardziej interesuje Was historia, niż akcja, to Observer System Redux jest produktem obowiązkowym. Nowa wersja zachęca poprawiona oprawą graficzną i kilkoma dodatkowymi elementami.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza