No More Heroes 3


Producent: Grasshopper Manufacture
Premiera: 27 sierpnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
16, ,
Udostępnij:

Nasz bohater, Travis Touchdown, musi dostać się na szczyt Galaktycznych Rankingów Superbohaterów, aby powstrzymać złego Księcia FU i jego dziesięciu obcych-zabójców przed przejęciem władzy nad Ziemią.

Aby wziąć udział w każdej kolejnej bitwie rankingowej, będziesz musiał uiścić dość wysoką opłatę. Travis musi podejmować się różnych misji w mieście, aby zarobić pieniądze potrzebne mu do walki. Zaproszenie do następnej walki zostanie wysłane, gdy tylko wymagane opłaty zostaną przelane przez bankomat.

Recenzje krytyków

No More Heroes 3 nie będzie najmocniejszą ekskluzywną premierą z Nintendo Switcha z 2021 roku, jednak jest to kolejna gra, która może trafić w gust wybranej grupy odbiorców — w tym wypadku fanów uniwersum. Reszta? Może sprawdzić [...]
Zobacz pełną recenzje
Na tle poprzednich części nowa odsłona cyklu wypada nieco gorzej, ale w dalszym ciągu dostajemy tu to, po co przyszliśmy – krwawą jatkę w absurdalnej otoczce. Ja bawiłem się z No More Heroes III świetnie i pomimo wielu zastrzeżeń po prostu nie mogę nie polecić tej gry (dorosłym) posiadaczom konsolki Nintendo Switch.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli doceniacie humor, brutalną walkę i wiecie, że nie ma nic bardziej super niż czerwony motocykl, filmy gangsterskie, miecze świetlne i wrestlingowe finishery, to po ukończeniu NMH3 poczujecie się jak Kleopatra po kąpieli w mleku.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza