Nioh 2


w
Producent: Team Ninja
Premiera: 13 marca 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Poczuj dreszczyk emocji towarzyszący walce z hordami przerażających yokai w walce na śmierć i życie w tej brutalnej, masocore RPG akcji. Stwórz własnego oryginalnego bohatera i rozpocznij przygodę, która poprowadzi Cię przez zniszczone miejsca w całej Japonii w okresie Sengoku.

5 lutego 2021 ukazała się edycja zawierająca podstawową wersję gry Nioh 2 oraz trzy fabularne dodatki: Uczeń Tengu, Mrok w stolicy, Pierwszy Samuraj - sprawdź recenzje.

Recenzje krytyków

Nioh 2 to następca w stylu "więcej tego samego" z kilkoma nowościami i poprawkami. I to działa. Mamy 40-50 godzin świetnej zabawy z rozbudowanymi mechanikami.
Zobacz pełną recenzje
Owszem, w Nioh 2 znajdziemy sporo elementów z „jedynki”, co nie zmienia jednak faktu, że recenzowany tytuł oferuje także wiele bardzo dobrych zmian i nowości, które fani oryginału przywitają z otwartymi ramionami.
Zobacz pełną recenzje
Nioh 2 to dobre odświeżenie świetnej gry. Ponownie męczy, sprawia satysfakcje i sympatycy gatunku mogą szykować się na przyjemne umieranie.
Zobacz pełną recenzje
NiOh 2 to więcej tego samego, co przy okazji oryginału, choć oczywiście odpowiednio usprawnionego. Może twórcom nie udało się naprawić wszystkich wad, ale diabelnie satysfakcjonująca rozgrywka, okraszona nowościami, potrafi wynagrodzić wiele problemów.
Zobacz pełną recenzje
Rozbudowana gra na setki godzin. Stawia fantastyczne wyzwania przed graczami i niesamowicie wciąga zarówno rozgrywką, jak i klimatem. Gorąco polecam
Zobacz pełną recenzje
... jest to bardzo solidny tytuł i z pewnością jedna z najciekawszych gier tego roku zwłaszcza pod względem klimatu i estetyki.
Zobacz pełną recenzje
Nioh 2 to naprawdę rewelacyjna gra i jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku action-rpg na obecnej generacji. Ten „samurai-souls", jak niektórzy zwykli o nim mówić, to coś, co mogę polecić wszystkim miłośnikom gatunku oraz osobom, które kochają japoński folklor.
Zobacz pełną recenzje
To bardzo trudna, ale przy tym uczciwa gra, która wystawi nasze umiejętności na próbę, ale da niezwykłą satysfakcję, gdy pokonamy wszelkie przeciwności i opanujemy wyjątkowo głęboki system walki.
Zobacz pełną recenzje
Mamy bowiem do czynienia z grą, która posiada jeden z najbardziej rozbudowanych i najlepszych systemów walki, jakie kiedykolwiek pojawiły się w grach wideo. PlayStation 4 może pochwalić się naprawdę wybitną grą, w którą warto zagrać.
Zobacz pełną recenzje
Nioh 2 nie jest dla każdego. Jeśli nie lubisz klimatu Japonii ani trudnych tytułów, to nie ma szans, że polubisz tę grę. W pozostałych przypadkach warto spróbować!
Zobacz pełną recenzje
NiOh 2 jest godną kontynuacją hitu sprzed trzech lat. Bardzo podobają mi się wprowadzone zmiany w systemie walki, kreowaniu i rozwoju postaci, czy wspominany świat, który nabrał wielu kolorów.
Zobacz pełną recenzje
Doszlifowane zostało dosłownie wszystko — grafika, gameplay, jak i różnorodność gry. Nie ma się czym powstydzić przed pionierami gatunku souls-like. Jest trudny, ale i sprawiedliwy.
Zobacz pełną recenzje
... muszę zaznaczyć, że po tych kilkunastu godzinach rozgrywki, nie jestem, w stanie wskazać jakiś większych lub większych minusów tej gry, ona naprawdę została dopieszczona i dopracowana w każdym calu, wszystko w niej pięknie współgra i uzupełnia się nawzajem — nic tylko grać, grać i jeszcze raz grać! Nioh 2 dostaje ode mnie mocną 10 i to z wykrzyknikiem!
Zobacz pełną recenzje
Nioh 2, mimo braku rewolucyjnych zmian i odważnych decyzji dewelopera, potrafi wciągnąć tak samo mocno i w dalszym ciągu ma duszę.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza