Nioh 2: The Complete Edition


w , ,
Producent: Team Ninja
Premiera: 5 lutego 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Poczuj dreszczyk emocji towarzyszący walce z hordami przerażających yokai w walce na śmierć i życie w tej brutalnej, masocore RPG akcji. Stwórz własnego oryginalnego bohatera i rozpocznij przygodę, która poprowadzi Cię przez zniszczone miejsca w całej Japonii w okresie Sengoku.

Edycja zawierająca podstawową wersję gry Nioh 2 oraz trzy fabularne dodatki: Uczeń Tengu, Mrok w stolicy, Pierwszy Samuraj.

Wersja na PlayStation 5 nosi nazwę Nioh 2 Remastered: The Complete Edition.

5 lutego 2021 została wydana na PlayStation 5 kolekcja Nioh, która zawiera obie części gry wraz ze wszystkimi dodatkami i rozszerzeniami, odświeżonymi i udoskonalonymi z myślą o możliwościach PS5 - sprawdź recenzje.

Podstawowa wersja gry została wydana w marcu 2020 na PlayStation 4 - sprawdź recenzje.

 

Recenzje krytyków

Wszyscy fani gatunku już od dawna wiedzą, że jest to pozycja obowiązkowa. Nioh 2 ma w sobie wszystko, za co fani pokochali pierwszą część, ale podane w jeszcze lepszym wydaniu.
Zobacz pełną recenzje
Nie jest to najlepszy port gry z konsoli na komputery w historii, ale wszyscy zainteresowani ograniem Nioh 2 na PC powinni być umiarkowanie zadowoleni. Oczywiście pod warunkiem, że mają zamiar grać w ten tytuł na kontrolerze, a nie myszce i klawiaturze…
Zobacz pełną recenzje
O ile ogromna części pecetowych portów jest co najmniej na początku zaniedbywana (Akrham Knight, Horizon Zero Dawn – na was patrzę…), w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo bliską ideału ostateczną wersją znakomitej gry.
Zobacz pełną recenzje
... to doskonała okazja, by każdy miłośnik soulslike'ów, który nie miał jeszcze przyjemności pograć w przebój od Team Ninja, nadrobił zaległości.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza