Ninja Gaiden: Master Collection


Producent: Team Ninja
Premiera: 10 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Udostępnij:

Trzy niezwykle szybkie i intensywne gry akcji-ninja są teraz dostępne w jednym pakiecie!

Większość z wcześniej wydanych trybów gry i kostiumów DLC dla każdego tytułu jest zawarta w tej porywającej kolekcji. Oprócz Ryu Hayabusy, każda z pozostałych postaci posiada wiele różnych kostiumów do wyboru, pozwalając na pełne akcji bitwy w wybranych przez siebie strojach.

W zestawie:
NINJA GAIDEN Sigma (NINJA GAIDEN Σ)
NINJA GAIDEN Sigma 2 (NINJA GAIDEN Σ2)
NINJA GAIDEN 3: Krawędź brzytwy (Razor's Edge)

Recenzje krytyków

Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów gier zręcznościowych, którzy z różnych powodów nie mieli jeszcze okazji grać w oryginalne części. [...] Odświeżona grafika oraz pakiet trzech gier za niecałe 240 złotych to coś za co warto zapłacić.
Zobacz pełną recenzje
Ryu Hayabusa powrócił w pełnej chwale, by znów ciachać demony i inne maszkary z samej otchłani piekieł. Należy jednak pamiętać, że to gry z zupełnie innej epoki niż współczesne slashery - drobne archaizmy potrafią dać w kość.
Zobacz pełną recenzje
Tytuły nie odznaczają się najlepszą fabułą i nie może ona konkurować na przykład z opowieścią w cyklu God of War. Jeżeli jednak zależy Wam na wciągającej, dynamicznej rozgrywce, to zdecydowanie warto się zainteresować Ninja Gaiden.
Zobacz pełną recenzje
Remaster pozwalający na grę w sześćdziesięciu klatkach i rozdzielczości 4K zapewnia doskonałą zabawę, ale jednocześnie wywołuje nieco żalu, że przecież twórcy mogli bardziej pochylić się nad tymi dziełami i odnowić je w o wiele większym zakresie.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeżeli tak jak ja uwielbiacie slashery, dynamiczne gry i czasem lubicie sprzedać sobie nutkę masochizmu, zwieńczoną nieopisaną satysfakcją – bierzcie w ciemno. Polecam też wszystkim fanom serii oraz “zielonym”, którzy szukają wyzwania i lubią klasyczne gry.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza