Ninja Gaiden: Master Collection


Producent: Team Ninja
Premiera: 10 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: ,
Opis:

Trzy niezwykle szybkie i intensywne gry akcji-ninja są teraz dostępne w jednym pakiecie!

Większość z wcześniej wydanych trybów gry i kostiumów DLC dla każdego tytułu jest zawarta w tej porywającej kolekcji. Oprócz Ryu Hayabusy, każda z pozostałych postaci posiada wiele różnych kostiumów do wyboru, pozwalając na pełne akcji bitwy w wybranych przez siebie strojach.

W zestawie:
NINJA GAIDEN Sigma (NINJA GAIDEN Σ)
NINJA GAIDEN Sigma 2 (NINJA GAIDEN Σ2)
NINJA GAIDEN 3: Krawędź brzytwy (Razor's Edge)

Recenzje krytyków

Jest to pozycja obowiązkowa dla fanów gier zręcznościowych, którzy z różnych powodów nie mieli jeszcze okazji grać w oryginalne części. [...] Odświeżona grafika oraz pakiet trzech gier za niecałe 240 złotych to coś za co warto zapłacić.
Zobacz pełną recenzje
Ryu Hayabusa powrócił w pełnej chwale, by znów ciachać demony i inne maszkary z samej otchłani piekieł. Należy jednak pamiętać, że to gry z zupełnie innej epoki niż współczesne slashery - drobne archaizmy potrafią dać w kość.
Zobacz pełną recenzje
Tytuły nie odznaczają się najlepszą fabułą i nie może ona konkurować na przykład z opowieścią w cyklu God of War. Jeżeli jednak zależy Wam na wciągającej, dynamicznej rozgrywce, to zdecydowanie warto się zainteresować Ninja Gaiden.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeżeli tak jak ja uwielbiacie slashery, dynamiczne gry i czasem lubicie sprzedać sobie nutkę masochizmu, zwieńczoną nieopisaną satysfakcją – bierzcie w ciemno. Polecam też wszystkim fanom serii oraz “zielonym”, którzy szukają wyzwania i lubią klasyczne gry.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza