New Pokemon Snap


Producent: Bandai Namco
Premiera: 30 kwietnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Eksploruj bujne krajobrazy na nieznanych wyspach, aby robić zdjęcia Pokémonów w ich naturalnym środowisku. Wyszukuj i rób zdjęcia Pokémonów w ich rodzimym środowisku w grze New Pokémon Snap, tylko na Nintendo Switch.

W momencie, gdy zbliżysz się do dzikich Pokémonów i zaczniesz je badać, dowiesz się o nich rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś - na przykład, jak się zachowują lub jakie mają miny. Możesz zobaczyć, jak pilnują swojego terytorium, bawią się lub spacerują.

Recenzje krytyków

To niezwykle relaksujące, zabawne i przyjemne doświadczenie, które zapewni graczom rozrywkę na długie godziny, pomimo drobnych problemów technicznych. Spodoba się zarówno starym, jak i nowym fanom.
Zobacz pełną recenzje
[...] Bandai Namco udało się ponad 20-letni pomysł odświeżyć na tyle, że trafi on zarówno do fanów oryginału, jak i do zupełnie nowego pokolenia maniaków Pikachu.
Zobacz pełną recenzje
Mnóstwo znanych stworków i piękna grafika sprawiają, że to świetna produkcja dla wszystkich fanów Pokemonów, a ogólne jej dopracowanie i zaskakująco sporo zawartości to coś, dzięki czemu mamy świadomość obcowania z pełnoprawną grą, a nie jedynie wydmuszką [...]
Zobacz pełną recenzje
To typ gry na odstresowanie, urocza zabawka, która bazując na bardzo prostym założeniu, oferuje mnóstwo przyjemności. [...] Gra, której nikt się nie spodziewał, ale każdy fan Pokemonów potrzebował.
Zobacz pełną recenzje
[...] to sequel, na który warto było czekać 22 lata. W regionie Lental można się całkowicie zatracić [...] Tytuł ten ma oczywiście swoje problemy, ale większość rozwiązań – jak chociażby dubbing, śliczna grafika czy optymalizacja – niezaprzeczalnie przebija główne gry z uniwersum.
Zobacz pełną recenzje
New Pokemon Snap zapewnia mnóstwo przyjemnej rozgrywki, która została stworzona od początku do końca dla sympatyków tego IP. Należysz do tego grona? Spędzisz w pozycji wiele wyśmienitych godzin, jednak jeśli nie żywisz miłości do Pikachu i wszystkich jego kompanów – spokojna natura rozgrywki może Cię wymęczyć.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli lubicie Pokemony, bądź szukacie dla swoich pociech gry, w której nie ma przemocy- poważnie rozważcie ten tytuł. [...] Najmłodszy gracz polubi rozpoznawanie zachowań i zwyczajów Pokemonów, a także wytrenuje przy tym oko i koordynację ruchową. Niemniej trzeba odnotować, że gra nie posiada polskiej wersji językowej [...]
Zobacz pełną recenzje
Fani Pokemonów mają kolejny, obowiązkowy tytuł do ogrania, a miłośnicy gier typu Stardew Valley czy Rune Factory doskonale odnajdą się w produkcji, która konewki i wędki zamienia na aparat.
Zobacz pełną recenzje
Nowa gra ze świata Nintendo doskonale wpasowuje się w gatunek tych spokojnych, relaksujących tytułów pokroju Animal Crossing czy Stardew Valley, które pozwalają rozsiąść się wygodnie na kanapie i odpocząć po ciężkim dniu, obserwując Grookeya ganiającego się z Pichu i wybudzając z głębokiego snu Torterry.
Zobacz pełną recenzje
New Pokemon Snap to monotonna, powtarzająca się i czasem nużąca gra, jednak ma w sobie coś uzależniającego, co przyciąga i zmusza do pokonywania tych samych map w kółko. Grze daleko od ideału, jednak można się przy niej odrobinę zrelaksować.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
To dobre unowocześnienie oryginalnej wersji, choć twórcy mogli pokusić się o nieco więcej zmian - na przykład bardziej nieliniową eksplorację. Tak czy inaczej, to po prostu niezły relaks z wirtualnym aparatem.
Zobacz pełną recenzje
Gra, która na pierwszy rzut oka wydaje się powtarzalna i nudna, potrafi zaskoczyć, bo chociaż brakuje tu elementu losowości (trasy i animacje stworków w ramach kursów się powtarzają), tak twórcom udało się przygotować mechanizmy dające frajdę.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza