Necromunda: Hired Gun


w , , , ,
Producent: Streum on Studio
Premiera: 1 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Żegluj po oceanie zbrodni i korupcji jako bezlitosny najemnik, nadający równowagę krwawemu ekosystemowi. Pieniądze są dobre, pies lojalny, a broń niezawodna — ale czy zdołasz przetrwać polowanie? Necromunda: Hired Gun to niezależna, szybka, pełna przemocy i porywająca gra FPS rozgrywająca się w najciemniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta-kopca świata Warhammer 40 000.

Eliminuj za odpowiednią cenę najbardziej znanych gangusów i mutantów. Masz bogaty arsenał. Twoje ciało jest wzbogacone o tuzin rozszerzeń, pozwalających biegać po ścianach i przeskakiwać przepaści. Twój cybermastiff będzie tropić i zabijać wrogów, a hak umożliwi Ci szybkie, zwinne poruszanie się w ogromnym środowisku.

Recenzje krytyków

Necromunda: Hired Gun to bardzo fajna gra. Przyjemny model strzelania, świetna muzyka i design oraz odpowiednio długa kampania. Wersja na PS4 ma jednak spory problem z płynnością, a ponadto wymuszono martwą strefę w celowaniu, co zabiera przyjemność ze strzelania. Jeśli grać to na nowszym sprzęcie.
Zobacz pełną recenzje
Przeciętna strzelanka potwierdzająca tezę, iż uniwersum Warhammera 40K to jedna z najbardziej zaniedbanych gamingowych licencji ostatnich lat. To danie strawią tylko bezkrytyczni fani "czterdziechy".
Zobacz pełną recenzje
[...] lepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać na jakąś rozsądną promocję [...] o ile będziecie w stanie przymknąć oko na nieciekawą fabułę, kiepski interfejs czy przestarzałą grafikę. Mimo tych wad gra potrafi wciągnąć za sprawą naprawdę dobrego systemu strzelania, który sprawia, że walka z wrogami (choć wciąż tymi samymi) jest naprawdę angażująca [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] to gra przeciętna, z mocno zmarnowanym potencjałem, która działa jako proof of concept, ale wymaga jeszcze doszlifowania. A szkoda, bowiem Warhammer 40K zasługuje na dobrą grę, która nie będzie strategią.
Zobacz pełną recenzje
[...] dla mnie osobiście, strzelanko oraz design poziomów dał więcej frajdy niż w Doom Eternal. Gorąco polecam zarówno fanom szybkich gier FPS, jak i zwolennikom Imperatora oraz uniwersum Warhammer 40000.
Zobacz pełną recenzje
Podczas zachlapywania juchą fabryk i tuneli miałem poczucie, jakbym obserwował grę w jej okresie nastoletnim – jest jeszcze nieproporcjonalna, nie za piękna, głośna, na siłę poważna. Stara się być modna i cool, wkładając prochowiec z bezsensownymi ozdobami, i to o dwa rozmiary na nią za duży.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk

Dodaj ocenę gracza