Necromunda: Hired Gun


Producent: Streum on Studio
w , , , ,
Premiera: 1 czerwca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek: , ,
Opis:

Żegluj po oceanie zbrodni i korupcji jako bezlitosny najemnik, nadający równowagę krwawemu ekosystemowi. Pieniądze są dobre, pies lojalny, a broń niezawodna — ale czy zdołasz przetrwać polowanie? Necromunda: Hired Gun to niezależna, szybka, pełna przemocy i porywająca gra FPS rozgrywająca się w najciemniejszych zakątkach najbardziej niesławnego miasta-kopca świata Warhammer 40 000.

Eliminuj za odpowiednią cenę najbardziej znanych gangusów i mutantów. Masz bogaty arsenał. Twoje ciało jest wzbogacone o tuzin rozszerzeń, pozwalających biegać po ścianach i przeskakiwać przepaści. Twój cybermastiff będzie tropić i zabijać wrogów, a hak umożliwi Ci szybkie, zwinne poruszanie się w ogromnym środowisku.

Recenzje krytyków

Necromunda: Hired Gun to bardzo fajna gra. Przyjemny model strzelania, świetna muzyka i design oraz odpowiednio długa kampania. Wersja na PS4 ma jednak spory problem z płynnością, a ponadto wymuszono martwą strefę w celowaniu, co zabiera przyjemność ze strzelania. Jeśli grać to na nowszym sprzęcie.
Zobacz pełną recenzje
Przeciętna strzelanka potwierdzająca tezę, iż uniwersum Warhammera 40K to jedna z najbardziej zaniedbanych gamingowych licencji ostatnich lat. To danie strawią tylko bezkrytyczni fani "czterdziechy".
Zobacz pełną recenzje
[...] lepiej wstrzymać się z zakupem i poczekać na jakąś rozsądną promocję [...] o ile będziecie w stanie przymknąć oko na nieciekawą fabułę, kiepski interfejs czy przestarzałą grafikę. Mimo tych wad gra potrafi wciągnąć za sprawą naprawdę dobrego systemu strzelania, który sprawia, że walka z wrogami (choć wciąż tymi samymi) jest naprawdę angażująca [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza