MotoGP 21


Producent: Milestone
Premiera: 22 kwietnia 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Przeżyj emocje sezonu 2021 w klasach MotoGP™, Moto2™ i Moto3™.

Weź udział w najbardziej autentycznych i wciągających wyścigach motocyklowych, mając dostęp do ponad 120 licencjonowanych zawodników, ponad 20 torów i nowych, udoskonalonych funkcji gwarantujących niezrównany realizm. Po raz pierwszy zastosowano również karę wydłużonego okrążenia.
Przypomnij sobie historię MotoGP™ dzięki ponad 40 legendarnym motocyklistom i ich kultowym maszynom.

Recenzje krytyków

Nie mamy tutaj do czynienia z przełomem, a raczej skopiowaniem poprzedniej części marki i dodaniem kilku usprawnień, które zadowolą fanów wyścigówek. Gdyby nie dziwne, niezrozumiałe dla mnie błędy i zawodząca w sporadycznych miejscach oprawa wizualna torów, byłbym skłonny wystawić wyższą ocenę.
Zobacz pełną recenzje
To bezsprzecznie rewelacyjna, piekielnie angażująca i niewybaczająca błędów symulacja, która sprawi wiele radości fanom gatunku. [...] Ewolucja w dobrym kierunku.
Zobacz pełną recenzje
Zagorzali fani tego sportu z pewnością znajdą tu rozrywkę. Jeśli jednak graliście w poprzednie odsłony serii, będziecie mieć problemy z odróżnieniem MotoGP 21 od wcześniejszych części. Nie oferuje nic nowego, ale nadal robi to, co powinna: zapewnia tak realistyczne wrażenia z MotoGP, jak to tylko możliwe.
Zobacz pełną recenzje
Milestone nadal podąża drogą, dzięki której fani motocykli otrzymują tytuł wysokiej jakości. Tak naprawdę oprócz w dalszym ciągu słabego AI kierowców oraz skromnego w detale drugiego planu nie ma się do czego przyczepić.
Zobacz pełną recenzje
Nie żałuję ani minuty spędzonej z najnowszą odsłoną. Gratka dla fanów MotoGP i pretekst dla laików, chcących wsiąknąć w świat wyścigów jednośladów. Nie jest to oczywiście gra wolna od wszelkich wad, lecz mogę z czystym sumieniem polecić.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
MotoGP 21 będzie dobrym sposobem dla wielu graczy na rozpoczęcie swojej przygody z motocyklowymi mistrzostwami świata. Weterani docenią z kolei historyczny sezon oraz kilka detali, które powinny znacząco wpłynąć na ich odczucia z jazdy.
Zobacz pełną recenzje
[...] gra przyciągnie do siebie zarówno doświadczonych oraz początkujących graczy, pozycja obowiązkowa dla fanów wyścigów motocyklowych.
Zobacz pełną recenzje
Czy warto więc MotoGP 21 zakupić? Jeżeli jesteś fanem motoryzacji na dwóch kółkach, to jak najbardziej. Jeżeli śledzisz MotoGP, to będzie znakomita pozycja dla Ciebie. Pamiętaj tylko, że głównie do rozgrywek jednoosobowych, ponieważ multiplayer jest raczej skromny [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza