Mortal Kombat 11 Ultimate


Producent: NetherRealm Studios
Premiera: 17 listopada 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, wspólny ekran)
Gatunek:
18,
Udostępnij:

Przejmij kontrolę nad obrońcami Ziemskiego Królestwa w DWÓCH uznanych kampaniach fabularnych, usiłując powstrzymać Kronikę przed cofnięciem czasu i zresetowaniem całej historii. Walka o uratowanie wszelkiego istnienia zrodzi nowe sojusze i wystawi na próbę dawne. MK11 Ultimate zawiera kompletny zestaw 37 postaci, w tym nowe postacie: Rain, Mileena i Rambo.

Mortal Kombat 11 prezentuje każdą zabawną przyjaźń, krwawe fatality i miażdżący nadzieje śmiertelny cios, jak nigdy dotąd. Będziesz tak blisko walki, że aż to poczujesz!

Zawiera Mortal Kombat 11, zestaw Kombat 1, MK11: Aftermath i zestaw Kombat 2.

Recenzje krytyków

... recenzowany Mortal Kombat 11 Ultimate jest prawdziwym skarbem dla entuzjastów bijatyk, którzy wcześniej nie mieli okazji zagrać w najnowszą pozycję Eda Boona. ... To produkcja na wiele długich godzin.
Zobacz pełną recenzje
Mortal Kombat 11 to bardzo dobra bijatyka z satysfakcjonującym i dopracowanym modelem walki, który można poznać dzięki rozbudowanym opcjom treningowym, świetną kampanią fabularną na kilka godzin, a także mnóstwem trybów i wyposażenia do zdobycia.
Zobacz pełną recenzje
Mortal Kombat 11: Ultimate to świetna, acz wymagająca bijatyka z mnogością opcji zabawy i szalenie dobrą szatą graficzną. Mimo bycia grą-usługą nie rzuca się bezczelnie do portfela ...
Zobacz pełną recenzje
To idealny pakiet dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z najnowszą odsłoną legendarnej serii. Również ci z Was, którzy mają już podstawową wersję gry powinni rozważyć zakupienie recenzowanej edycji.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli do tej pory nie miałeś kontaktu z Mortal Kombat 11, Ultimate to najlepszy sposób, by nadrobić te zaległości. To wszystko to, na co fanatycy musieli wydawać pieniądze przez cały okres od premiery.
Zobacz pełną recenzje
Mortal Kombat 11 Ultimate to kompletne (mam nadzieję…) wydanie chyba najlepszej obecnie bijatyki na rynku. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji się zapoznać, moment jest wręcz idealny.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza