Monster Jam Steel Titans 2


Producent: Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix
Premiera: 2 marca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek:
Udostępnij:

Monster Jam Steel Titans 2 to połączenie wszystkiego, co fani pokochali w pierwszej odsłonie serii, tym razem z większą liczbą pojazdów, nowymi lokacjami i rozgrywką sieciową! W nowej odsłonie dostępnych jest aż 38 aut, w tym Sparkle Smash, Megalodon, Higher Education, Avenger, czy Backwards Bob! Pięć zupełnie nowych światów poszerza uniwersum Monster Jam, pozwalając na nieskończone odkrywanie. Monster Jam Steel Titans 2 dostarcza też wrażeń fanom rywalizacji, od wyścigów na stadionie i terenowych, do zawodów w wolnym stylu. Ponadto gracze mogą teraz zmierzyć się z przyjaciółmi z całego świata dzięki rozgrywce sieciowej dla nawet sześciu osób.

Recenzje krytyków

Projekt od fanów monster trucków dla fanów monster trucków. Niewiele będzie osób spoza tego grona, które będą zachwycone projektem. I choć pełno w nim zawartości to brakuje pewnego ukłonu w stronę niedzielnych graczy.
Zobacz pełną recenzje
Monster Jam Steel Titans 2 trochę rozczarowuje. Jest to gra z ogromnym, niezrealizowanym potencjałem. Z jednej strony mocno arcade, a z drugiej wymaga od nas chirurgicznej precyzji.
Zobacz pełną recenzje
Grze tej zdecydowanie brakuje ikry i choć widać, że twórcy mieli masę pomysłów, ich implementacja w wielu momentach pozostawia wiele do życzenia.
Zobacz pełną recenzje
Monster Jam: Steel Titans 2 wydaję mi się, że miało być czymś lepszym i mocniejszym. Twórcom się to jednak nie udało.
Zobacz pełną recenzje
Na pewno nie jest to gra, w której da się jeździć bez przerwy przez kilka godzin. Zadania się powtarzają i są czasami monotonne. [...] Model jazdy również nie należy do tych najbardziej dopracowanych, choć może to być kwestia indywidualna. Co bardzo ratuje tą produkcję to muzyka i licencje na pojazdy oraz tory.
Zobacz pełną recenzje
[...] doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to gra w wielu aspektach rozczarowująca. Przykuwa jednak do ekranu, bo tak świetnie zrealizowanych monster trucków (mam na myśli wygląd, a nie parametry) nie widziałem od dawna [...]
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Nie jest to gra wybitna, wygląda średnio, pewne elementy mogą nudzić. Mimo to fani wielkich pojazdów powinni być zadowoleni. Monster Jam: Steel Titans 2 bliżej jest zabawie arcade niż symulatorowi, oferuje wiele, ale trzeba go sobie dawkować.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza