Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin


Producent: Capcom
Premiera: 9 lipca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Opis:

Nowe przygody czekają w drugiej odsłonie turowej serii RPG osadzonej w świecie Monster Hunter! Zostań Jeźdźcem, buduj więzi z przyjaznymi potworami znanymi jako Monsties i walcz u ich boku, biorąc udział w epickiej historii.
Wcielisz się w postać wnuka legendarnego Jeźdźca Reda.

Wyrusz w podróż, która ujawni potęgę przyjaźni w zmieniającym się świecie i odkryj prawdę kryjącą się za dawnymi legendami.

Recenzje krytyków

Monster Hunter Stories 2 to interesująca historia i mnóstwo zawartości. Gra zapewni rozgrywkę na kilkadziesiąt godzin zabawy... I mam nadzieję, że otworzy serię Stories – chętnie poznam kolejne opowieści w tym świecie.
Zobacz pełną recenzje
[...] miewa problemy techniczne (w wersji na Switcha), słabsze momenty w fabule oraz schematyczne zadania, ale pomimo tego to bardzo udane RPG, które powinno zainteresować nie tylko fanów serii. Przez większość czasu wciąga, posiada atrakcyjny system walki [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] lekkie jRPG-i z elementami hazardu (zbieranie i wykluwanie jajek to rasowe gacha game) luźno inspirowane Pokemonami. Fani MonHuna znajdą tu mnóstwo znajomych treści, przy czym może odrzucić ich zupełnie inny klimat i typ rozgrywki. Ja jestem zdecydowanie na tak.
Zobacz pełną recenzje
Polowanie na pastelowego zwierza nigdy nie było tak przyjemne. Co ważne, nie musicie znać pierwszej części, by czerpać radość z wydarzeń rozgrywających się na ekranie.
Zobacz pełną recenzje
[...] to zabawna kontynuacja, która jest warta współistnienia z doskonałą serią głównych gier. [...] Jeśli jesteś fanem gier polegających na łapaniu potworków, takich jak Pokemon, z pewnością rozważ zakup Monster Hunter Stories 2.
Zobacz pełną recenzje
Jest to gra bardzo dobra i wciągająca, mimo że nie ma w niej nic rewolucyjnego. Często po prostu powiela schematy, jednakże jest to podane w takiej formie, że potrafi wciągnąć na długie godziny. Jeśli nie jesteś fanem serii, a mimo to lubisz jRPG, tytuł powinien ci się spodobać.
Zobacz pełną recenzje
Twórcom udało się stworzyć sequel lepszy od pierwszej części we wszystkim. Szkoda tylko, że po raz kolejny we znaki dała się ograniczona moc Switcha, ale i na to jest pewne rozwiązanie, bo gra trafiła też na pecety.
Zobacz pełną recenzje
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin to gra, którą można polecić każdemu, a chyba w szczególności fanom pokemonów. Sam nawet nie przypuszczałem, że tak wciągnę się w rozgrywkę i regularnie będę wracał do eksploracji z zamysłem odkrycia wszystkich potworków.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Monster Hunter Stories 2 nie jest idealne i momentami lekko się dłuży, jednak po prostu sprawia frajdę. To doskonała propozycja dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie przepadają za systemem walki z tradycyjnych gier Monster Hunter, ale chcieliby spróbować uzależniającej formuły rozwoju postaci i tworzenia coraz lepszego ekwipunku, tyle że w innej, jRPG-owej formie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza