Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin


Producent: Capcom
Premiera: 9 lipca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Opis:

Nowe przygody czekają w drugiej odsłonie turowej serii RPG osadzonej w świecie Monster Hunter! Zostań Jeźdźcem, buduj więzi z przyjaznymi potworami znanymi jako Monsties i walcz u ich boku, biorąc udział w epickiej historii.
Wcielisz się w postać wnuka legendarnego Jeźdźca Reda.

Wyrusz w podróż, która ujawni potęgę przyjaźni w zmieniającym się świecie i odkryj prawdę kryjącą się za dawnymi legendami.

Recenzje krytyków

Monster Hunter Stories 2 to interesująca historia i mnóstwo zawartości. Gra zapewni rozgrywkę na kilkadziesiąt godzin zabawy... I mam nadzieję, że otworzy serię Stories – chętnie poznam kolejne opowieści w tym świecie.
Zobacz pełną recenzje
[...] miewa problemy techniczne (w wersji na Switcha), słabsze momenty w fabule oraz schematyczne zadania, ale pomimo tego to bardzo udane RPG, które powinno zainteresować nie tylko fanów serii. Przez większość czasu wciąga, posiada atrakcyjny system walki [...]
Zobacz pełną recenzje
[...] lekkie jRPG-i z elementami hazardu (zbieranie i wykluwanie jajek to rasowe gacha game) luźno inspirowane Pokemonami. Fani MonHuna znajdą tu mnóstwo znajomych treści, przy czym może odrzucić ich zupełnie inny klimat i typ rozgrywki. Ja jestem zdecydowanie na tak.
Zobacz pełną recenzje
Polowanie na pastelowego zwierza nigdy nie było tak przyjemne. Co ważne, nie musicie znać pierwszej części, by czerpać radość z wydarzeń rozgrywających się na ekranie.
Zobacz pełną recenzje
[...] to zabawna kontynuacja, która jest warta współistnienia z doskonałą serią głównych gier. [...] Jeśli jesteś fanem gier polegających na łapaniu potworków, takich jak Pokemon, z pewnością rozważ zakup Monster Hunter Stories 2.
Zobacz pełną recenzje
Jest to gra bardzo dobra i wciągająca, mimo że nie ma w niej nic rewolucyjnego. Często po prostu powiela schematy, jednakże jest to podane w takiej formie, że potrafi wciągnąć na długie godziny. Jeśli nie jesteś fanem serii, a mimo to lubisz jRPG, tytuł powinien ci się spodobać.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Monster Hunter Stories 2 nie jest idealne i momentami lekko się dłuży, jednak po prostu sprawia frajdę. To doskonała propozycja dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie przepadają za systemem walki z tradycyjnych gier Monster Hunter, ale chcieliby spróbować uzależniającej formuły rozwoju postaci i tworzenia coraz lepszego ekwipunku, tyle że w innej, jRPG-owej formie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza