Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4


w , , , ,
Producent: Milestone
Premiera: 11 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Udostępnij:

Jedyna oficjalna gra AMA Supercross Championship powraca jeszcze bardziej oficjalnie niż do tej pory, jako MONSTER ENERGY SUPERCROSS – THE OFFICIAL VIDEOGAME 4! Wybierz się ponownie do ekscytującego świata Monster AMA Supercross, teraz z jeszcze większą ilością zawartości! W grze wystąpi ponad 100 oficjalnych kierowców, największa ich liczba z 450SX oraz 250SX East i West w serii Supercross. Sezon 2020 był szczególny z wielu powodów, a Supercross 4 będzie miał wszystkie 11 stadionów i 17 torów które się w nim pojawiły, w tym 7 wariantów Salt Lake City. A to nie wszystko, bo najbardziej pożądany kierowca jest tu z nami: Ken Roczen dołączy do składu Supercross 4!

Recenzje krytyków

Czwarta odsłona Monster Energy Supercross to bez wątpienia gratka dla miłośników motocrossu. Wszyscy fani Kena Roczena czy Eli Tomaca z szerokimi uśmiechami na ustach rozpoczną karierę w nowej grze i będą rywalizować o miano najlepszego kierowcy na świecie.
Zobacz pełną recenzje
Milestone ponownie serwuje poprawne wyścigi z dość realistycznym modelem jazdy. Niestety to wciąż tylko poprawne dzieło, bez większych atrakcji dla osób, które nie są zafascynowane danym tematem.
Zobacz pełną recenzje
Najnowszym dziełem warto się zainteresować, gdy cena spadnie o połowę i pojawi się kilka aktualizacji poprawiających m.in. pracę kamery w zakrętach.
Zobacz pełną recenzje
Produkcja skierowana jest raczej do graczy mocno zainteresowanych tematem enduro i motocykli crossowych. Tym drugim mogę polecić, lecz pod warunkiem, że są oni w stanie przełknąć AI i nieco specyficzny model jazdy.
Zobacz pełną recenzje
[...] całkiem dobrze zaprojektowany tryb kariery ze wspomnianym już systemem rozwoju postaci, a także różnorodne trasy oraz wiernie odwzorowane motocykle [...] Szkoda tylko, że to, co najważniejsze, a więc model jazdy skutecznie zniechęca do dalszej rozgrywki.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Niestety jako całość Monster Energy Supercross 4 jest dość nudne. [...] Do tego dochodzi przeciętna oprawa graficzna, która może zachwycałaby na początku poprzedniej generacji konsol, ale nie teraz i wychodzi nam obraz totalnego średniaka.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza