Microsoft Flight Simulator


w ,
Producent: Asobo Studio
Premiera: 18 sierpnia 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek:
Udostępnij:

Od lekkich samolotów po szerokokadłubowe odrzutowce — lataj najbardziej szczegółowymi i bliskimi rzeczywistości podniebnymi maszynami w symulatorze nowej generacji Microsoft Flight Simulator. Sprawdź swoje umiejętności pilotażu w wyzwaniach takich jak latanie w nocy, symulacja atmosfery w czasie rzeczywistym i pogody na żywo w dynamicznym i żywym świecie. Stwórz własny plan lotu dokąd tylko chcesz. Świat jest na wyciągnięcie ręki.

Recenzje krytyków

Jeśli nie jesteś zagorzałym fanem symulatorów lotu mającym ten gatunek w małym palcu, po kilkunastu godzinach achów i ochów zapewne tak się wynudzisz, że odłożysz ten tytuł w kąt i pewnie już do niego nie wrócisz.
Zobacz pełną recenzje
Na razie sam FS2020 jest już ogromną produkcją w dniu premiery i zarazem obiecującym fundamentem, który z czasem będzie stawać się jeszcze bogatszy w zawartość i jeszcze doskonalszy technicznie. Źródło: https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14097
Zobacz pełną recenzje
WOOOOW! TYLKO TYLE MAM DO POWIEDZENIA. RECENZJA MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 2020
Zobacz pełną recenzje
"Microsoft Flight Simulator" to zdecydowanie najbezpieczniejszy sposób na latanie w tym roku i jedyny słuszny sposób na latanie w wirtualnym świecie.
Zobacz pełną recenzje
Microsoft Flight Simulator wyznacza nowe standardy. Cały świat do eksploracji, ogromna swoboda, realistyczny model lotu i fenomenalna grafika!
Zobacz pełną recenzje
... to podniebne arcydzieło, dzięki któremu w parę chwil możemy przenieść się w dowolne miejsce na Ziemi i podziwiać ją z kilku tysięcy metrów. ... Microsoft Flight Simulator to absolutny must have dla fanów lotnictwa, symulatorów…i świetnych gier, po prostu.
Zobacz pełną recenzje
Z pewnością jest to najbardziej imponujący reprezentant tego gatunku, z jakim miałem do czynienia. Jest to też największy sandboks, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. W końcu czy któraś gra pozwoliła nam zwiedzać całą kulę ziemską?
Zobacz pełną recenzje
Gra otwiera przed nami piękny i ogromny świat. Niestety bardzo szybko można odkryć, że nie ma w nim tak dużo do zrobienia jakby się wydawało.
Zobacz pełną recenzje
To tytuł, który pozwala eksplorować cały świat i potencjalnie może zagwarantować setki, jeśli nie tysiące godzin zabawy. Myślę, że fani symulatorów samolotów cywilnych pokochają tę grę i jestem przekonany, że jej społeczność będzie się prężnie rozwijać.
Zobacz pełną recenzje
To nie jest produkcja dla każdego, a śmiem nawet twierdzić, że tytuł zainteresuje garstkę posiadaczy nowego sprzętu Amerykanów– nie ulega jednak wątpliwości, że tę pozycję trzeba sprawdzić. To niezaprzeczalnie niezwykłe doświadczenie, które powinno zapoczątkować dobre czasy dla wszystkich fanów marki Xbox.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Jeżeli nie fascynuje was wizja kilku godzin za sterami maszyny, która po prostu leci przed siebie i nic więcej się w trakcie nie dzieje, to szybko poczujecie się znużeni.
Zobacz pełną recenzje
Trudno poruszyć każdy aspekt tej wspaniałej gry, ale jestem przekonany, że mamy do czynienia z wyjątkowym zjawiskiem i produkcją, która w ciągu najbliższych lat może stać się fenomenem rynku.
Zobacz pełną recenzje
Microsoft Flight Simulator 2020 to jednocześnie imponujący przełom technologiczny, jak również bardzo dobra gra. Symulatorowi brakuje nieco pazura, a szkoła lotnictwa powinna być bardziej rozbudowana.
Zobacz pełną recenzje
Wielopoziomowe ustawienia trudności idące w parze z mnóstwem statków powietrznych o różnej fizyce sterowania sprawia, że Microsoft Simulator 2020 jest w zasadzie pozycją dla bardziej i mniej zaawansowanych maniaków podniebnych akrobacji. Grafika to już z kolei czysta poezja.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza