Medal of Honor: Above and Beyond


w
Producent: Respawn Entertainment
Premiera: 10 grudnia 2020
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet)
Gatunek: , ,
Udostępnij:

Medal of Honor: Above and Beyond to pełen akcji, niezwykle immersyjny tytuł VR, którego akcja toczy się podczas drugiej wojny światowej. Wcielamy się w postać agenta Office of Strategic Services (OSS) w rozdartej wojną Europie. Interesująca kampania dla jednego gracza zawiera historyczne wydarzenia na lądzie, w powietrzu i na morzu. Będziemy musieli sabotować nazistowskie bazy, krzyżować plany wroga, pomagać francuskiemu ruchowi oporu i wiele, wiele więcej. Dzięki Oculus Rift gracze mogą odkryć serię Medal of Honor na zupełnie nowy sposób. Zostaną przeniesieni do Europy lat 40.

Recenzje krytyków

Medal of Honor: Above and Beyond jest godnym spin-offem serii. Nowicjuszom VR zaoferuje niezapomniane chwile, choć wyjadacze mogą narzekać na zawyżone wymagania sprzętowe i elementy sterowania, które zdecydowanie lepiej zaimplementowano w innych grach.
Zobacz pełną recenzje
Dla mnie jednak najnowszy Medal of Honor to niedopracowana, zbyt ambitna i przestarzała dziś produkcja, której odbiór psuje mi bardzo nie tylko oprawa graficzna, ale też braki w immersji ze światem ...
Zobacz pełną recenzje
Postacie wyglądają jak kukły, a to, że patrzymy na nie przez gogle wirtualnej rzeczywistości może wzbudzać w nas dziwne uczucie.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza