Mario Golf: Super Rush


Producent: Camelot Co., Ltd.
Premiera: 25 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (Internet, podzielony ekran)
Gatunek:
Opis:

W grze Mario Golf Super Rush zagrasz w golfa z maksymalnie czterema graczami lokalnie lub w sieci i wcielisz się w znane postacie z Grzybowego Królestwa. Tryby gry obejmują od standardowego golfa do energicznego speed golfa i przypominającej RPG golfowej przygody w trybie fabularnym.

Intuicyjne sterowanie za pomocą ruchów lub przycisków, wskaźnik strzału, który dostosowuje się do krzywizny pola, oraz inne nowe funkcje sprawiają, że zarówno nowi gracze, jak i doświadczeni zawodowcy z łatwością wbijają piłkę z mocą.

Recenzje krytyków

Całościowo Mario Golf: Super Rush to bardzo przyjemny, nietraktujący się poważnie symulator golfa, który udanie wprowadza innowacje [...] Jednocześnie nie mogę jednak przymknąć uwagi na pewne braki – w tym zwłaszcza mocno ograniczony tryb gry czteroosobowej [...]
Zobacz pełną recenzje
To kolejna gra sportowa z maskotką Nintendo - tylko tyle i aż tyle. Jeśli graliście w inne produkcje z tej serii, to dokładnie wiecie, czego się spodziewać, i to dostaniecie [...]
Zobacz pełną recenzje
Mario Golf: Super Rush nie zaskakuje, jednak zapewnia dobrą zabawę na kilkanaście godzin. W pewnym momencie zaczyna brakować zawartości, więc warto zaprosić do zabawy znajomych – wtedy sporo się zmienia.
Zobacz pełną recenzje
[...] jest wystarczająco głęboki, aby służyć jako przyzwoita gra w golfa dla Switcha, choć oczywiście nadal nie jest to symulator. Jeśli masz zamiar grać sam, powinieneś naprawdę pokochać pomysł z uroczą narracją i bezsensowną fabułą, ale kiedy masz kogoś do zabawy, to będzie tylko lepiej.
Zobacz pełną recenzje
Niestety, kulą u nogi pozostają pomniejsze błędy, niewystarczająca ilość treści oraz robiona na kolanie kampania. Jeśli szukacie tytułu do zabawy ze znajomymi, nowe "Mario Golf" to solidny wybór. Jeżeli jednak głównym magnesem jest dla Was tryb kampanii, omijajcie "Super Rush" szerokim łukiem.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli lubicie Mario i jeśli lubicie golfa, polubicie Mario Golf: Super Rush. Jeśli szukacie gry, przy której pobawicie się we dwie, trzy bądź cztery osoby, wirtualny golf z wąsatym hydraulikiem może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jednak muszę przyznać, że spodziewałem się po Nintendo nieco więcej.
Zobacz pełną recenzje
Koniec końców Mario Golf: Super Rush to dobra gra, zapewniająca masę frajdy kilku osobom naraz, jednak pozbawiona głębi i wyrazistości. Fajny tytuł do odpalenia raz na jakiś czas, ale na pewno nie coś, co powinno stać na jednej półce z Mario Kart 8 DX czy Super Mario Party.
Zobacz pełną recenzje
Po skończonej fabule gra przyciągać będzie jednak tylko dzięki dodatkowym trybom rywalizacji ze znajomymi i online. Kto lubi i ma z kim – będzie zachwycony. Kto jednak preferuje samodzielne sesje przy konsoli, to 10 godzin fabularnej przygody może być zabawą stanowczo za krótką.
Zobacz pełną recenzje
Zdecydowanie polecam tą grę dla miłośników golfa chcących zarazić swoją pasją znajomych, bądź dla miłośników wieloosobowych gier z elementami ruchu. Zastanówcie się jednak, jeśli w tą produkcję planujecie grać wyłącznie sami.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
[...] to gra dla każdego i idealny tytuł wprowadzający do świata wielu innych gier zręcznościowo-sportowych, nie mających wiele wspólnego z realizmem. Można tu się wyluzować, poczuć satysfakcję z udanych trafień, ale też stanąć przed przyjemnym wyzwaniem. Po prostu warto.
Zobacz pełną recenzje
Jeżeli lubicie gry, które założenia zachęcają na niezobowiązujące krótkie rundy, będziecie zachwyceni. To solidna, rzemieślnicza, robota z całym zastępem trybów. Niestety, przygoda fabularna którą tak szumnie Nintendo reklamowało tę grę – nie spełniła moich (wysokich) oczekiwań [...]
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza