Maquette


w , ,
Producent: Graceful Decay
Premiera: 2 marca 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
Udostępnij:

MAQUETTE to prezentowana z perspektywy pierwszej osoby gra logiczna otwierająca przed Tobą świat, w którym każdy budynek, roślina i przedmiot są jednocześnie malutkie i oszałamiająco wielkie. Jest to możliwe dzięki rekurencyjnemu przekształcaniu uniwersum w stylu grafik M.C. Eschera.

Przejdź do środka świata, a poczujesz się niczym gigant. Im bardziej jednak oddalisz się od centrum, tym większe stawać będzie się Twoje otoczenie i nawet niewielkie rysy przerodzą się w gigantyczne rozpadliny.

MAQUETTE to współczesna historia miłosna, w której stykasz się z najróżniejszymi wyzwaniami codziennego życia. To historia, w której nawet najmniejsze problemy mogą urosnąć do rangi ogromnych przeszkód.

Recenzje krytyków

Maquette mimo wad jest tytułem godnym sprawdzenia. Na pewno nie polecam kupna go w pełnej cenie, ale jeśli subskrybujecie PlayStation Plus, warto dać szansę tej grze.
Zobacz pełną recenzje
Przyznam, że dzieło Graceful Decay pozostawia niedosyt, bo przy tak ciekawej mechanice aż chciałoby się dostać więcej zagadek. Niemniej jednak! To porządna gra logiczna z ciekawym i unikalnym pomysłem na rozgrywkę.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza