Lost in Random


Producent: Zoink Games
Premiera: 10 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
12, ,
Opis:

Igraj z losem w Lost in Random™, gotyckiej przygodowej grze akcji inspirowanej baśniami, gdzie o losie każdego obywatela decyduje rzut kością.

Przechadzaj się po tajemniczych brukowanych ulicach Random, poznawaj jego nieprzewidywalnych mieszkańców i odważnie stawiaj czoła wyzwaniom. Bierz udział w straszliwych bitwach dzięki unikalnej mieszance taktycznej walki, zbierania kart i wybuchowej rozgrywki z użyciem kości. Żeby przetrwać, musisz czym prędzej nauczyć się toczyć bitwy na gigantycznych planszach-arenach, które zmieniają się z każdym rzutem kości! Dowiedz się, jak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zanurz się w mroczną krainę czarów, w której przetrwają tylko odważni.

Recenzje krytyków

Lost in Random mogę określić bardzo prosto, dwoma słowami: „niesamowita przygoda”. A równocześnie, mógłbym o niej pisać przez wiele stron, nie będąc w stanie oddać całości jej magii i uroku.
Zobacz pełną recenzje
Twórcom Lost in Random udało się stworzyć intrygujący i unikatowy świat, który aż chce się poznać bliżej. [...] Jednak najbardziej denerwujący element gry, czyli interesująca z początku walka występuje w kostkowej krainie bardzo często i potrafi naprawdę się dłużyć.
Zobacz pełną recenzje
Rozgrywka jest świetna i się nie nudzi, naprawdę. Pierwszej nocy nawet nie poczułam, że jest trzecia nad ranem, tak bardzo całość mnie wciągnęła. Te walki, jejku. To trzeba przeżyć, bo wytłumaczyć się po prostu nie da (choć próbowałam!).
Zobacz pełną recenzje
Lost in Random jest wręcz świetne. Jeśli lubicie klimaty a'la Harry Potter, Psychonauts, czy dzieła Tima Burtona koniecznie musicie poznać tę historię! Random Rules, Random Rules!
Zobacz pełną recenzje
To jedna z najbardziej unikalnych koncepcji, jakich kiedykolwiek doświadczyłem, i została zaprojektowana w dobrze przemyślany i płynny sposób. Nigdy nie czułem się znudzony, a tak naprawdę tak się wciągnąłem, że nie mogłem przestać grać.
Zobacz pełną recenzje
Mimo swoich braków jest to ciekawa opowieść, pełna barwnych postaci i oryginalnych (ale nie zawsze idealnych) pomysłów na gameplay. Na tyle dobra, że warto rozważyć zakupów. Niestety nie aż tak, aby zrobić to przed ograniem głównych tegorocznych konkurentów.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Lost in Random to kolejna świetna gra w programie EA Originals i obok It Takes Two - moim zdaniem - śmiało może pretendować do kilku kategorii związanych z rocznymi podsumowaniami. Studio Zoink Games dowiozło świetną, charakterną i "jakąś" przygodową grę akcji!
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza