Loop Hero


w
Producent: Four Quarters
Premiera: 4 marca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Straszliwy Licz wrzucił świat w ponadczasową pętlę, a jego mieszkańcy pogrążyli się w nieprzerwanym chaosie. Wykorzystaj powiększającą się talię mistycznych kart, aby rozmieszczać wrogów, budynki oraz pola terenu w unikalnej wyprawie dzielnego bohatera przez pętlę. Zdobywaj i wykorzystuj potężne przedmioty pomocne każdej klasie bohatera w trakcie walki i rozbuduj obóz ocalałych, aby wzmocnić się przed kolejną wyprawą przez pętlę. Odblokuj nowe klasy postaci, karty, atuty oraz przebiegłych strażników na swojej drodze i zrób wszystko, aby przerwać nieustający cykl cierpienia i rozpaczy.

Recenzje krytyków

Loop Hero to kolejna perełka wśród gier niezależnych. Pomysł jest nowatorski, a co najważniejsze - wciąga od początku do samego końca. Prosta koncepcja została rozwinięta mistrzowsko i największą wadą gry - poza umowną grafiką, na co wielu kręci nosem - jest to, że nie ma kolejnych części.
Zobacz pełną recenzje
Po spędzeniu z nią ponad 20 godzin nie mam już wątpliwości, że ta popularność i wszystkie pochwały nie wzięły się znikąd i są w pełni zasłużone – to kapitalny, dopracowany, złożony i szalenie wciągający tytuł, od którego trudno się oderwać.
Zobacz pełną recenzje
... przejście Loot Hero (gra składa się w sumie z czterech rozdziałów) może wam wprawdzie zająć kilkanaście do ponad dwudziestu godzin, ale na tym nie musicie wcale kończyć przygody. Możecie zacząć po raz drugi i stworzyć zupełnie nową historię. Już dawno tak niedroga, niewielka i nieatrakcyjna wizualnie gra nie porwała mnie z taką siłą.
Zobacz pełną recenzje
Niezbyt urodziwa, nudna dla ucha, za to diabelnie wciągająca i posiadająca w swoim małym ciałku naprawdę solidną głębię, Loop Hero to gra, którą można polecić z czystym sercem, o ile znajdzie się na to czas pomiędzy kolejnymi pętlami. Niech sobie zostanie brzydkim kaczątkiem, wewnątrz już od dawna jest prawdziwym łabędziem.
Zobacz pełną recenzje
Loop Hero wciąga mocarnie, co jednoznacznie świadczy, że odwalono tu kawał dobrej roboty. Tylko ta mało zachęcająca warstwa audiowizualna… Gdyby w tej kwestii zrobiono więcej, mielibyśmy grę wybitną.
Zobacz pełną recenzje
Dzieło Four Quarters, wbrew temu, co może się wydawać, nie jest grą zbyt trudną, chociaż stawia przed graczem wyzwania i zmusza do myślenia strategicznego. Na domiar złego, gdy już się nam wydaje, że opanowaliśmy zasady i wszystko idzie jak z płatka – kolejny rozdział kompletnie zmienia zasady gry [...]
Zobacz pełną recenzje
Loop Hero to nietypowa produkcja, która może zauroczyć, ale też szybko od siebie odrzucić. Twórcy oferują ciekawe mechaniki, łączą je ze sobą i w tym szaleństwie prób oraz błędów można się szybko zapomnieć. Nie jest to jednak tytuł dla każdego.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Loop Hero już jest hitem – jak sami twórcy określili, gra sprzedała się znacznie powyżej oczekiwań. Liczba graczy na pewno spadnie, gdyż jest to gra single-player z określonym celem. No i pokazała, że gry indie potrafią błysnąć.
Zobacz pełną recenzje
Loop Hero pokazuje, że pomimo tak płodnego rynku można jeszcze stworzyć coś nowatorskiego, co kompletnie rozkłada konkurencję na łopatki. To wszystko sprawia, że koniec końców nie dziwię się, dlaczego Loop Hero zbiera tak pozytywne opinie i oceny.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza