Life is Strange: True Colors


w , , , ,
Producent: Deck Nine/Idol Minds
Premiera: 9 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
16,
Udostępnij:

Rozpoczyna się nowa era nagradzanej serii Life is Strange! Czeka nowa główna grywalna postać i emocjonująca tajemnica do odkrycia!

Alex Chen przez długi czas uciszała swoje „przekleństwo” – nadprzyrodzoną moc przeżywania, absorpcji i manipulowania silnymi emocjami innych. Emocje te Alex postrzega jako promieniejące, kolorowe aury.

Kiedy jej brat ginie w rzekomym wypadku, Alex musi użyć swojej niestabilnej mocy, aby odkryć prawdę i ujawnić mroczne sekrety małego miasteczka.

Recenzje krytyków

ife is Strange: True Colors, po problemach z LiS 2, wróciło do korzeni marki i zaoferowało świetną historię, którzy wypełnili bardzo dobrze napisani bohaterzy. W połączeniu z dopracowanymi animacjami, gracze mogą poczuć się wręcz jak scenarzyści decydujący, co stanie się w kolejnych scenach.
Zobacz pełną recenzje
Mistrzowie opowiadania historii powracają, ale... Niestety, bardzo krótka historia nie zaskakuje, a mechaniki powiązane z mocą głównej bohaterki sprowadzają się do wciskania jednego przycisku. Całość ratują świetnie napisane postaci i wiarygodne relacje pomiędzy nimi.
Zobacz pełną recenzje
[...] dla mnie Life is Strange: True Colors to gra roku. Niech się schowają wszelkie blockbustery, indyki. Dla mnie najważniejsze w grach jest przeżywanie emocji, znakomita fabuła oraz taka synergia między wszystkimi elementami, że wszystko trafia na swoje miejsce.
Zobacz pełną recenzje
Uwielbiam czas, który spędziłam z Life is Strange: True Colors. Chociaż Deck Nine spróbowało przepisać niektóre z podstaw serii, nieco obalając początkowe jej intencje, prawdopodobnie stworzyło drugą najlepszą odsłonę serii Life is Strange. Oprócz dojrzalszej fabuły, co widać też po bardziej świadomym systemie dialogów, bohaterowie są napisani z rozbrajającą perfekcją.
Zobacz pełną recenzje
[...] to fenomenalna historia, ale nieco słabsza gra. Osobiście nie miałem styczności z poprzedniczkami (co nadrobię!), ale przeszedłem wiele innych narracyjnych przygodówek, więc mi to absolutnie nie przeszkadzało, bo wiedziałem na co się pisałem.
Zobacz pełną recenzje
Fani fabularnych opowieści dostali kolejny intrygujący tytuł i nie powinni przejść obok niego obojętnie. Zostałem pozytywnie zaskoczony i po wielu strzelaninach czy produkcjach z otwartym światem, zwyczajnie potrzebowałem takiej życiowo-emocjonalnej podróży do ludzkich problemów i zwyczajnych bohaterów.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
[...] to dobra przygodówka, choć nieco nierówna. Największym jej problemem jest to, że spora część opowieści wymaga spacerowania po okolicy i klikania w interaktywne przedmioty. Dwa rozdziały są przez to strasznie wydłużone i nużące. Gdyby nie ciekawość finału, pewnie skończyłbym zabawę około połowy.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza