Life is Strange: True Colors


Producent: Deck Nine/Idol Minds
w , , , ,
Premiera: 9 września 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy
Gatunek:
16,
Opis:

Rozpoczyna się nowa era nagradzanej serii Life is Strange! Czeka nowa główna grywalna postać i emocjonująca tajemnica do odkrycia!

Alex Chen przez długi czas uciszała swoje „przekleństwo” – nadprzyrodzoną moc przeżywania, absorpcji i manipulowania silnymi emocjami innych. Emocje te Alex postrzega jako promieniejące, kolorowe aury.

Kiedy jej brat ginie w rzekomym wypadku, Alex musi użyć swojej niestabilnej mocy, aby odkryć prawdę i ujawnić mroczne sekrety małego miasteczka.

Recenzje krytyków

ife is Strange: True Colors, po problemach z LiS 2, wróciło do korzeni marki i zaoferowało świetną historię, którzy wypełnili bardzo dobrze napisani bohaterzy. W połączeniu z dopracowanymi animacjami, gracze mogą poczuć się wręcz jak scenarzyści decydujący, co stanie się w kolejnych scenach.
Zobacz pełną recenzje
Mistrzowie opowiadania historii powracają, ale... Niestety, bardzo krótka historia nie zaskakuje, a mechaniki powiązane z mocą głównej bohaterki sprowadzają się do wciskania jednego przycisku. Całość ratują świetnie napisane postaci i wiarygodne relacje pomiędzy nimi.
Zobacz pełną recenzje
[...] dla mnie Life is Strange: True Colors to gra roku. Niech się schowają wszelkie blockbustery, indyki. Dla mnie najważniejsze w grach jest przeżywanie emocji, znakomita fabuła oraz taka synergia między wszystkimi elementami, że wszystko trafia na swoje miejsce.
Zobacz pełną recenzje
Uwielbiam czas, który spędziłam z Life is Strange: True Colors. Chociaż Deck Nine spróbowało przepisać niektóre z podstaw serii, nieco obalając początkowe jej intencje, prawdopodobnie stworzyło drugą najlepszą odsłonę serii Life is Strange. Oprócz dojrzalszej fabuły, co widać też po bardziej świadomym systemie dialogów, bohaterowie są napisani z rozbrajającą perfekcją.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
[...] to dobra przygodówka, choć nieco nierówna. Największym jej problemem jest to, że spora część opowieści wymaga spacerowania po okolicy i klikania w interaktywne przedmioty. Dwa rozdziały są przez to strasznie wydłużone i nużące. Gdyby nie ciekawość finału, pewnie skończyłbym zabawę około połowy.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza