Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice


Producent: Crazy Bunch
Premiera: 23 października 2020
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Historia przedstawiona w grze stanowi kontynuację poprzedniej części Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry.

Żadna przeszkoda nie stanie mi na drodze do mojej ukochanej, do mojej Faith – nawet dzikie i nieokiełznane wyspy Kalau’a. Te urocze panie z plaży nie będą mnie rozpraszać zbyt długo, bo kompas mojego serca wskazuje tylko w jednym kierunku – do Faith! Macie ochotę popłynąć ze mną jako prawdziwi piraci, co lecą na złoto? Dołączcie do mojej załogi podczas tej wspaniałej misji – może przemokniecie aż do suchej nitki!

Recenzje krytyków

Gra ma do zaoferowania tak wiele, tak bardzo fabularnie rozkwitła, że trudno jej nie podziwiać. Ciekawa i przedmiotowo pokręcona rozgrywka, z którą mierzymy się przez kilka godzin, a może nawet kilkanaście, pozwala choć przez chwilę żyć w przedziwnym, wciągającym świecie.
Zobacz pełną recenzje
Czasami żarty wywołają uśmiech na twarzy, innym razem czegoś im brakuje, ale całość serwuje niezłą rozrywkę... Szczególnie zadowoleni będą uber-fani-Larry'ego.
Zobacz pełną recenzje
To bardzo dobry tytuł, choć muszę przyznać, że poprzednia część, z racji swojej świeżości, zachwycała bardziej. To trochę jak np. z Syberią I i II, które razem tworzyły całość.
Zobacz pełną recenzje
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to ze wszech miar udany sequel i w ogóle godny przedstawiciel cyklu. Aż trudno uwierzyć, że Al Lowe nie maczał palców (he he) przy jego powstawaniu – co zarazem napełnia wiarą do co kolejnych odsłon serii, zwłaszcza iż autorzy zostawili sobie kilka otwartych fabularnych furtek.
Zobacz pełną recenzje
Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to gra dla dość wąskiego grona odbiorców. Nie dość, że jest to tytuł dla nielicznych już dziś fanów przygodówek point-and-click, to w dodatku jest to jeszcze gra, którą bez znajomości poprzednika lepiej nawet nie odpalać.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli szukacie tytułu point and click i nie przeszkadza Wam wszechobecny seks, to jak najbardziej warto się zainteresować tą grą. To jedna z lepszych przygodówek tego gatunku dostępna na Nintendo Switch.
Zobacz pełną recenzje

Recenzje krytyków bez oceny końcowej

Nie są brane pod uwagę do średniej CyberKrytyk
Dobrze się bawiłam, trochę pośmiałam, podłapałam kilka dobrych tekstów. Gra potrafi zmusić do myślenia, ale i tak pozwala nam przy sobie odpocząć. Erotyzm połączony z humorem tworzą niezwykłą mieszankę, która uzależnia i powoduje, że tytuł przejdziemy co najmniej kilka razy.
Zobacz pełną recenzje
Jest to tytuł obowiązkowy dla wszystkich fanów Larrego, ale także wielbicieli przygodówek. Fabuła jest zabawna i wciąga, a główny bohater przyciąga swoim charakterem wyrwanym z innej epoki.
Zobacz pełną recenzje
Jeśli to Wasza pierwsza przygodówka w ogóle lub jesteście fanatykami tej serii, to możecie zainteresować się tym wydaniem. W innym wypadku, lepiej sobie grę całkowicie odpuścić, nawet oglądając na YT.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza