Legend of Mana Remastered


Producent: Square-Enix / Eidos
Premiera: 24 czerwca 2021
Wersja językowa: angielska
Tryb: jednoosobowy, wieloosobowy (wspólny ekran)
Gatunek: , ,
Opis:

Ruszaj na wyprawę, aby odnaleźć mistyczne drzewo many, wskazane ci we śnie. Odkryjesz wkrótce, że... mapa świata jest pusta! Podczas podróży zdobędziesz specjalne artefakty; umieść je gdzie zechcesz na mapie, aby ożywić miasta i lochy i śledzić dalszy przebieg fabuły.

Poznaj barwną obsadę postaci, zmierz się z budzącymi grozę potworami i odkrywaj ogromną krainę Fa’Diel. Dla tego remasteru przearanżowano muzykę, można też przełączać pomiędzy nową i oryginalną ścieżką dźwiękową. Dodano także inne funkcje, w tym możliwość wyłączenia starć z wrogami oraz zupełnie nową mini-grę „Ring Ring Land”.

Recenzje krytyków

Dla fanów oryginalnego Legend of Mana – pozycja obowiązkowa. Osoby szukające ciekawego jRPG-a z epoki PSX-a mają w czym wybierać i LoM na pewno nie jest w czołówce tytułów, które bym polecił.
Zobacz pełną recenzje
Oczywiście wspaniale, że perełki sprzed lat zyskują nowe życie, ale ich remastery często powinny być lepiej przemyślane. W obecnym stanie nie jestem pewien czy gra znajdzie nowych wielbicieli, ale starzy z chęcią pewnie zrobią sobie powrót do przeszłości, chociaż mnie osobiście on nieco rozczarował.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza