Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master


Producent: Goblinz Studio
Premiera: 29 kwietnia 2021
Wersja językowa: polska (napisy)
Tryb: jednoosobowy
Udostępnij:

Legend of Keepers to idealne połączenie gatunku rogue-lite i gry polegającej na obronie podziemi. Firma Podziemia zatrudniła cię do chronienia swoich skarbców. Musisz ich tylko bronić!

Najpierw musicie zaplanować obronę przed drużyną poszukiwaczy przygód. Sprawdźcie ich statystyki, a potem przygotujcie pułapki i potwory, którymi ich pokonacie! Gdy wasze podziemia będą gotowe, przyjmijcie jakże niemile widzianych bohaterów!

W naszej grze możecie obserwować, jak bohaterowie giną! To dokładne przeciwieństwo gatunku „dungeon crawler” – bohaterowie będą odkrywać wasze podziemia i wpadać w zastawione przez was pułapki. Gdy poszukiwacze przygód trafią na ustawioną przez was grupę potworów, rozpocznie się walka turowa!

Recenzje krytyków

W "Legend of Keepers" gra mi się bardzo dobrze. Przyznaję, że będę teraz jeździć z konsolą do pracy, żeby w busie mieć co robić. Mimo nieskomplikowanych walk, które nie wymagają od nas kombinacji klawiszy, można się wciągnąć w rozgrywkę.
Zobacz pełną recenzje
Fabuła gry jest hmm… skromna, ale jakaś tam jest. Zabawne osadzenie rozgrywki w świecie korporacji władców podziemi, nadaje grze pewnego uroku. [...] Przez fakt, że gra jest mało rozbudowana i nie ma wciągającej fabuły, musisz być zdecydowanym fanem tego typu gier.
Zobacz pełną recenzje

Dodaj ocenę gracza